Неліпи народили дочку: памперси до вух, а чепчик до попи

13 липня 2010, 10:06

У сім‘ї телеведучого Максима Неліпи поповнення. У неділю 11-го липня його дружина Тамара народила дівчинку. Дочка Неліпи з‘явилася на світ з вагою 2700 грамів та зростом 49 сантиметрів. Назвали маленьку, як і збиралися, Марією.

Народжували Неліпи у тому ж пологовому, що й плавчиня Яна Клочкова, дружина музиканта Олега Скрипки та дочка екс-президента Віталіна Ющенко.

Для 33-річного Макса та 28-річної Томи це вже друга дитина. У пари підростає 6-річний син Артем.

"Пологи пройшли добре. Я дуже вдячна лікареві, який мені допомагав. Дівчинка така красуня!" - розповіла у телефонній розмові "Бліку" дружина Неліпи.


Неліпи народили там же, де й Віталіна Ющенко
Правда, як зізналася породілля, першу дитину їй народжувати було простіше.

"Сина Артема я народила зовсім безболісно, дуже швидко, майже й не відчула. А от дівчинку народжувати було складніше. Можливо, це залежить від віку", - зауважила Тамара.

Зараз жінка годує дочку грудьми. Маша добре їсть і зовсім не вередує.

"Я відразу сказала своєму лікареві, що мені потрібна дівчинка. Адже ми з Максом накупили купу речей, і всі для дівчинки", - сміючись, зізналася новоспечена матуся.

Дружина Неліпи замовляла у лікарів дочку

Радий появі дочки і тато-телеведучий.

"Маля народилося, коли я був на сцені і вів концерт. Смішно те, що коли народився син Артем, я був у прямому ефірі на радіо, а коли народилася дочка - стояв на сцені. Це вже закономірність", - радісно гукнув у слухавку Неліпа.

На момент розмови Максим перебував у Ялті на відбіркових кастингах чергового телешоу.

Тепер у Артема Неліпи є сестра

Також Неліпа розповів, що у середу його дружина відзначає свій день народження, тож вона "сама собі зробила такий шикарний подарунок". Ну а молодому таткові не терпиться якомога швидше забрати своїх дівчат додому.

"Коли кохана зателефонувала мені, щоб розповісти про чудову новину, то почала голосно сміятися у слухавку. А разом з нею реготали і нянечки, які знаходилися поруч. Виявилося, що ми з памперсами не вгадали. Мені сказали, що вони дотягуються до вух, а чепчик сповзає до попи. От таке у нас маля!" - сміявся Неліпа.

Неліпа не вгадав з памперсами для дочки: вони дотягуються до вух, а чепчик сповзає до попи

А старший син пари Артем вже чекає, коли ж побачить сестричку і прийде з дідусем у пологовий провідати маму.

Фото "Бліка", "Газеты по-киевски", "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів