Пінчук розпещує одну доньку, а з інших дітей робить спартанців

13 жовтня 2008, 15:19
У родині олігарха-галериста Віктора Пінчука і дочки екс-президента Олени Франчук троє дітей. Від першого шлюбу український мільярдер має 25-річну доньку Машу, Франчук від першого шлюбу має 17-річного сина Романа. А разом вони народили Катю, якій у липні виповниться 5 рочків.

Так от скільки кишенькових грошей дає багатій своїм нащадкам, він розповідати відмовився. Проте із задоволенням поділився із виданням "Українська правда. Життя" деякими деталями щодо виховання своїх дітей.

"Я точно - не суворий тато. Олена приділяє Каті більше уваги, але я дуже намагаюсь бути більше з Катрусею. Для мене, кожна хвилина, проведена з нею, дуже цінна. Я намагаюсь балувати її менше, ніж Олена. Я намагаюсь. Іноді я навпаки, захищаю", - розповідає власник Сардинського раю.

Віткор Пінчук запевняє, що він - не суворий батько

"Наприклад, Рому. Мені здається, що як мужчина я його краще розумію. Тому іноді захищаю його від строгої мами. А іноді мені здається, що вона робить йому забагато поблажок. У нас такий баланс", - додає він.

До речі, Катюша - єдина дитина у сім‘ї, якій дозволяється практично все.


"Звичайно, є якісь ліміти, які встановлені. Їх немає лише для Каті. Коли ми звідкись приїжджаємо, вона одразу питає, де подарунки. Вона прекрасно знає, де ми їх можемо ховати, вона їх знаходить завжди раніше, ніж ми встигаємо їй подарувати, і радісно показує. Місць в будинку, де можна щось від неї заховати, майже не залишилось", - розповідає закоханий у доньку татко.

Улюблениця і пестунка Пінчука Катя із дідусем Кучмою, бабусею і дядьком Кіркоровим

Фінансування якихось "фантастичних проектів" Пінчук також згодний здійснювати лише для Каті. Навіть сварити меншу свою дитину він не ладний по-людськи.

"Ні, ну її неможливо сварити! Можна, звичайно казати, що оце неправильно... ти ж хороша дівчинка, чемна, ти ж не можеш таке робити. І вона розуміє. Коли я спілкуюсь з нею по-дорослому, вона все розуміє. Іноді вона приходить, і каже: "Вибач, татку. Я помилялась..," - переказує зять Кучми сценки з сімейного життя.

Що ж стосується сина Олени Франчук, то Рома, за словами вітчима, зараз навчається у школі.

"Перший рік він вчиться у школі не в Україні, а в Англії. Ми ж говоримо абсолютно відверто. Ну, хто у нас в школі (в Україні)? Онук президента? І, так чи інакше потрібно було б, щоб біля нього була якась охорона", - каже Пінчук "Життю".

Від перших шлюбів у Пінчука і Франчук по дитині: у Віктора - Маша, у Олени - Рома

"А в Англії він живе у гуртожитку. Його кімната маленька, як у всіх. І він чудово проходить етап непростого для нього випробування. Ми хвилювались, як все це буде, але я ним пишаюсь. Він молодець" , - запевняє олігарх.

"Йому важко, не просто. Побутові умови не мають нічого спільного з тим, що було в Києві. І це чудово, це корисно. Умови там спартанські! Він став значно дорослішим, самостійним", - розповідає галерист про становлення свого пасинка.

"У Роми, я бачу, що він ділова людина, він може вести свою справу, ми це з ним нещодавно обговорювали. Але теж абсолютно незрозуміло, якими у нього будуть пріоритети, що саме буде йому цікавим", - зауважує Пінчук.

У той же час, як каже Пінчук, його старша донька Маша закінчила Дніпропетровський університет за спеціальністю "психологія".

А Олена Франчук із Марією Пінчук, наче рідні, схожі

"Якраз зараз вона пішла на річні курси в London School of Economics. Але на один рік. Вона каже, що ось я відчуваю, що мені не вистачає знань в області економіки. Але знання психології зажди будуть корисними", - пояснює власник PinchukArtCentre.

За його словами, Маша каже, що хоче робити щось своє і постійно знаходиться у стані пошуку того, що саме це буде.

"Дивіться, вона 5 років жила у більш спартанських умовах, ніж Рома. Тому що вона поїхала вчитись сама з 12 років. У Англії система така, що чим менші діти, тим їхні умови перебування гірші. Поступово ти дорослішаєш, 16-18 років у тебе вже може бути окрема маленька-маленька, але своя кімната. А починаєш ти в залі, де можуть жити 30-40 осіб", - розповідає багатій.

"Спочатку вона жила в кімнаті, де було, точно не пам'ятаю, але я туди її відвіз, осіб 10. Потім вона перейшла в іншу школу. Там були ніби бокси. В самій кімнаті було чоловік 30-40, але вони були розділені одна від одної невеликими перегородками", - описує Пінчук.

Зараз же, за словами татка-олігарха, Маша вже "young lady, якій 25 років". І батьки орендували їй квартиру в Лондоні. "Але у неї був п'ятирічний період спартанства", - підкреслює олігарх.

Маша вже "young lady, якій 25 років"

Як запевняє Віктор Пінчук, йому зовсім не обов‘язково, щоби діти продовжили його бізнес. "Я хочу, щоб вони були щасливими, а все решта..," - пояснює він.

Каже, що разом із дружиною намагається всім дітям пояснити, що все, чого вони можуть досягнути у цьому житті, вони досягнуть лише працею і навчанням.

"Це я кажу, абсолютно щиро. Не думайте про спадок, це все дурниці і не те, що має бути вам цікаво. І взагалі, не на вас цей спадок буде витрачений, а на щось таке хороше..," - додає зять екс-президента.

А ще не хотів би Пінчук, аби його нащадки стали тунеядцями. Каже, хоче, аби вони жили у цій країні, любили її і тут були щасливими. Все інше - це вже їх вибір.

Фото Анни Андрієвської (TabloID), прес-служби Леоніда Кучми та Фото прес-служби Оргкомітету конкурсу "7 чудес Ялти"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів