Герман зустрічала Ахметова у ліжку, а у реанімації писала книжку

11 листопада 2010, 11:06
Заступниця глави адміністрації президента Ганна Герман у реанімації не розставалася з ноутбуком і написала книгу про жінок. Провідували соратницю-білявку олігарх Рінат Ахметов та "містер аварія" Борис Колесніков.

Ганна Герман повернулася з лікарні на роботу. Про це ще у середу вона повідомила "Українській правді". За словами Ганни Миколаївни, наразі вона працює ще не повний день, але почувається вже краще.

"Поки я буду працювати неповний день, тому що фактично ще на лікарняному. Але я активно включилася в роботу... Але я ще повинна відвідувати лікарів, проходити планові огляди..," - зауважила чиновниця у коментарі "Сегодня".

Нагадаємо, у ніч з 13 на 14 жовтня одну з найзавзятіших захисниць прибічниць Януковича було доставлено до "Феофанії" з діагнозом інфаркт.

"Герман. Перезавантаження"

Як розповіла сама Ганна Миколаївна на лікарняному ліжку вона не байдикувала. Майже весь вільний час Герман "сиділа" за ноутбуком.


"Я навіть у реанімації була з комп'ютером. Як сказав мені один з медиків-професорів: людина може робити усе, що їй хочеться, - це лише сприяє видужанню", - виправдовує свою надмірну активність у лікарні Герман.

В результаті, як запевняє жінка, їй вдалося навіть книгу написати:

"Я написала повість "Червона Атлантида". Це книга про трьох сильних жінок, життя яких захоплює ще радянський час і продовжується у наш. Вони переживають і щастя, і нещастя, якось справляються з цим...".

На лікарняній койці Ганна Миколаївна "грішила" з ноутбуком і написала книгу

За словами Герман, образи головних героїнь її твору збірні та не мають стосунку до її особистої біографії.

"Зараз я вичитую рукопис і десь до кінця місяця перешлю її у видавництво", - запевняє вона.

Власне, свій літературний хист Ганна Миколаївна пускала в діло вже не вперше. У 2003-му році, як пише газета, вона видала збірку новел "Піраміди невидимі".

Зовсім на самоті Герман у лікарні не була. За словами політика, її навідували близькі та друзі:

"Лікарі не дозволяли, щоб до мене ходило багато народу, але всі мої великі друзі, які завжди приходять до мене у лихі часи, були. Серед них Рінат Ахметов, Борис Колесніков, Андрій Клюєв і багато інших", - поділилася вона.

Герман провідували Ахметов, Колесніков і Клюєв

До слова, свій інфаркт Ганна Миколаївна списує на смерть меншого сина, яку вона пережила торік.

"Це не відразу вибухнуло, а дало про себе знати, коли мені нібито полегшало. Але працює банальна істина: все що не вбиває, робить нас сильнішими", - прокоментувала вона.

Нагадаємо, 15-го червня 2009-го Роман Герман розбився у ДТП.

Герман впевнена, що її підкосила смерть сина Романа (ліворуч)

Фото адміністрації президента, а також фото "Сегодня", "Ліга БізнесІнформ" та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів