Собака регбіста Ахметова накинулася на його однокласницю

4 листопада 2010, 11:42

Найбагатший український олігарх Рінат Ахметов у дитинстві користувався попитом у дівчат через свою схожість на зірку кіно. Юний татарин, виявляється, підсів на регбі, тікав із класом на фільм, а випускний відгуляв у донецькому парку.

Про нові таланти малого Ахметова розповіла "Сегодня" його колишня однокласниця Олена Олексіївна Невенченко, у дівоцтві Конакова. Разом з Рінатом вона вчилася з 1973-го по 1980-ий роки у донецькій школі №63.

Варто зазначити, що газета "Сегодня" належить Ахметову. А наведені у статті епізоди з біографії бізнесмена явно були ним санкціоновані.

Як писала "Українська правда", неофіційну біографію Ріната Леонідовича було опубліковано у 2007-му році на сайті Михайла Бродського, "Обозревателе". Після тієї публікації Ахметов подав на видання Бродського і на автора своєї неавторизованої біографії у Лондонський суд і виграв його.


Нові таланти Ахметова: школяр Рінат, виявляється, був не лише футболістом і боксером, а й регбістом

У школі Ахметов, за словами однокласниці, любив перекинутись м‘ячем у регбі.

"У 5-6 класах ми часто виїжджали до лісу на 71-й кілометр і там ганяли. Регбі тоді була популярна гра. Там у звичайний футбол і не пограєш - дерева заважають. А для регбі м'яч покидати - саме те", - розповідає Невенченко.

У ліс школярів, у тому числі Ахметова, вивозила класний керівник, вчителька фізкультури Валентина Василівна.

"Можливо, вона і прищепила Рінату любов до спорту. Він взагалі був у класі найбільш спортивний через заняття боксом. Багато дипломів привіз зі змагань і вимпелів", - веде далі екс-однокласниця бізнесмена.

Колишня однокласниця Ахметова Олена Невенченко розповіла про шкільні роки олігарха

Більше того, у вустах колишньої однокласниці Ахметов перетворюється ледь не на героя школи.

"Усі гадали, що він буде всесвітньо відомим боксером. А старшокласники з ним завжди віталися за руку - поважали, хоча він тоді був і невисоким на зріст", - каже жінка.

Втім, сам Ахметов колись зізнався, що у школі був просто хуліганом, та й вчився погано.

Також жінка розповіла, як минали їхні дитячі розваги у далеких 70-х.

"Жили ми тоді на так званому "квадраті" - це кілька чотириповерхових будинків старої забудови. Ігри та розваги були, як в усіх у ті роки, - нічого особливого. У нашому дворі була гірка, і туди взимку приходили кататися, хто на санчатах, хто на шматку звичайного картону - з усього селища", - згадує Невенченко.

Влітку, як додає жінка, діти ганяли у футбол на полі за школою. А ще у дитинстві у Ріната Ахметова була собака.

"У Ріната була вівчарка Герда, гарна така. Одного разу вона мене хапнула за руку. Усі злякалися, а він її відтягнув і довго перепрошував", - запевняє однокласниця мільярдера.

Вівчарка Ахметова якось вкусила його однокласницю

А ще Ахметову пощастило. Підлітком він користувався популярністю у дівчат завдяки схожості зі знаменитим "гардемарином" Дмитром Харатьяном.

"Біленький такий був, усі однокласниці за ним зітхали: "Ох, ну наче Харатьян!". Ну а які тоді були кумири - якого-небудь Брюса Лі ми тоді ще й не чули. Пам'ятаю, якось пішли з уроків на фільм з Аміта Баччаном. Карати нас не карали, тому що втік весь клас" - ділиться спогадами Олена Олексіївна.

"У палац спорту "Дружба" їздили на концерт "Песняров", а назад у селище вночі поверталися пішки. Мені самій би таке й у голову не прийшло, але з Рінатом нам було не страшно", - запевняє жіночка.

Такі нічні заходи, як пише газета, зазвичай тривали по півтори-дві години.

"На футбол, на ігри "Шахтаря" теж їздили всім класом ще на стадіон "Локомотив". Тоді, пригадую, грав Грачов", - додає однокласниця Ахметова.

Клас Ахметова (другий праворуч, верхній ряд) зібрався, щоб зробити груповий знімок на випускному вечорі.

Між іншим, останній дзвоник і випускний вечір класу Ахметова провести у школі не дозволили.

"Усі казали, що прийшла якась чергова заборона і "наказ з міністерства освіти" - то ми всім класом взяли й пішли у центральний парк Щербакова гуляти і світанок зустрічати. Тоді ж комсомол був, стежили за усім, як би чого не вийшло і суворо з відмічанням було. А в ресторан не підеш - усі в нашому класі були з простих, небагатих сімей", - розповідає Невенченко.

А вже коли Ахметов виріс і "накопичив" мільярдні статки, його однокашники подеколи користувалася таким вигідним знайомством. Та й 20-річчя випуску мільярдер організував однокласникам за власний кошт.

Фото "Сегодня"

На титулці фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів