Мельниченко зняв штани і спав з СБУшниками. ВІДЕО

30 листопада 2010, 12:54

Учасник касетного скандалу майор Микола Мельниченко продемонстрував свої плавки і вміння торгуватися. Окрім того, улюбленець телевізійниці Наталі Розинської змінив зовнішність і поспав в одній кімнаті з СБУ.

Досвід роботи на базарі та на екскаваторі Мельниченко отримав, знімаючись у телепроекті "Без мандата". Щоправда, весь цей час майор зберігав один зі своїх привілеїв - цілодобову охорону.

Уже п'ять років Мельниченко перебуває під постійним наглядом СБУ. Колишнього охоронця Кучми повсякчас супроводжують чотири співробітники Служби безпеки. Та коли майор висловив бажання взяти участь у телепроекті, йому наполегливо порекомендували відмовитися від забаганки.

У цій чавунній ванні Мельниченко збирався рятуватися від вибуху

Мельниченку пригрозили зняти охорону об'єкту - мовляв, неможливо забезпечити його безпеку на неперевіреній території. Та врешті до Мельниченка приставили двох охоронців, які не полишали його ані на мить, уникаючи об‘єктива камери. Навіть уночі у кімнаті з чоловіком постійно перебував хоч один охоронець.


Втім, окрім охоронців перед відвідуванням нового будинку Мельниченко вжив й інших заходів. По-перше, майор запасся "ножем американських спецслужб". По-друге, екс-охоронець Кучми загримувався, начепивши на себе чорні вуса та борідку.

Зайшов у туалет один Мельниченко...
...а вийшов вже інший

Дірвавшись до ринку, Мельниченко заради власного задоволення попросив бабусю помінятися місцями і почав торгувати насінням. Причому почувався у ролі базарного торговця Мельниченко доволі природно.

Під час ранкових пробіжок улюбленець Розіти купався у морі й світив плавками

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

За інформацією прес-служби "1 +1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів