Екс-дружина Горбаля називає колишнього чоловіка коханим

7 грудня 2010, 15:06

Співачка Галліна Горбаль називає колишнього чоловіка коханим, а дочці на Новий рік подарує кіно про неї. От тільки з коханою людиною все трошки складніше.

"Я, безумовно, кохана - я себе люблю! (сміється). У мене багато коханих чоловіків, але от єдиного, який міг би стати моїм чоловіком, поки що назвати не можу. Я перебуваю у процесі вибору, придивляюся. У мене, до речі, і колишній чоловік - коханий, є й інші кохані люди", - заявила екс-дружина губернатора Львівщини Василя Горбаля "E-motion".

Як додала Галліна, вона підтримує стосунки з усіма колишніми – "хто знає, що буде завтра".

Нині ж Галя активно займається вихованням 3-річної дочки Софії-Марії. От і Новий рік співачка швидше за все зустріне з дочкою.


"От саме зараз думаю. Зазвичай відкладаєш, а потім все вирішується останньої миті, оскільки є робота, все залежить від зайнятості. Точно вирішила, що поїду кататися на лижах. Новий рік зустрічатиму, якщо вдасться, вдома, з сім'єю і в компанії друзів", - сказала вона.

Горбаль - хоч і колишній, але коханий чоловік Галліни

А от на південь тусовщицю в Новий рік навряд чи випхаєш:

"Я не люблю зустрічати Новий рік у спекотних країнах - немає відчуття свята. Свого часу я багато об'їздила країн у період зимових свят, цього року хочеться побути вдома. До речі, я вже прикрасила ялинки у дворі, скрізь іграшки, гірлянди - взагалі, краса".

Дочка Горбаль, Соня потрошку допомагає матері розбирати новорічні іграшки, прикрашати приміщення.

"Днями їй виповнилося три роки. Я завжди намагаюся напередодні її дня народження поставити ялинку", - зауважила жінка.

Новий рік Галя зустріне з донькою

Також Галліна запевнила, що не стане вбивати казку про Діда Мороза та Снігуроньку і підтримує її для дочки:

"Звісно! У дитинстві завжди має бути казка. Я вважаю, кожна дитина повинна через це пройти. Адже це так чудово - вірити в краще, в чарівництво й добро!"

За словами артистки, своїй Соні вона дарує себе і щодня робить щось приємне – з матеріального.

"Я намагаюся щороку робити фільми про неї, збираю відеотеку. Вже є фільми - перші три місяці, потім хрестини, перший рік, два роки життя. Цього року теж буде фільм", - розповіла про новорічний подарунок доні Галя.

Наразі маленька Софія-Марія, за словами її мами, мало з ким спілкується.

Щороку тусовщиця дарує дочці кіно про неї

"Ми не ходимо в дитячий садок, тільки в дитячий театр, на заняття хореографією, англійською, малюванням, вокалом. Але у нас є багато друзів, у яких є діти, щоправда, вони старші за неї. День народження, до речі, спершу відзначили в "Мистецькому арсеналі", а потім продовжили в ресторані", - розповіла тусовщиця.

Також Галліна повідомила, що з початку нового року розпочинає "доволі серйозний бізнес".

Фото "E-motion", "Радіо Свобода" та "Фокуса"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів