Січкар з дочкою захопилися стрип-денсом на жердині

31 березня 2011, 11:28

Дружина футболіста Владислава Ващука, як виявляється, захоплюється не лише кулінарними "фіглями", а першу свою страву навіть вилила в унітаз. Як зізналася рестораторка Маргарита Січкар, вона записалася на танці на жердині.

Про це мати трьох дітей й активна тусовщиця розповіла під час прес-конференції з нагоди відкриття книжкового ярмарку і презентації власної книги, пише "Gazeta.ua".

До танцювальної школи Рита, за її словами, почала ходити кілька місяців тому. Причому не сама, а з донькою, 23-річною Євгенією.

Дружина Ващука з дочкою Женею пішла танцювати на жердині

Разом жінки тепер розучують танці на жердині.


"Нещодавно з донькою почали вчитися танцювати з жердиною. Нам подобається поєднання пластики, ритму та стрип-денсу", - розповіла дружина Ващука.

Втім, така наука для жінки далася не просто. Ясна річ, м‘язи трохи покрутило.

"Після першого уроку в нас обох сильно боліли ноги. Така крепатура була, що не могли і піднятися", - зізналася Січкар.

Євгенія Січкар тепер опановує пластику стрип-денсу разом із мамою

Окрім того, під час прес-конференції рестораторка згадала, із чого почалися її кулінарні захоплення. Каже. перший досвід був невдалим.

"Вперше стала за плиту у другому класі. Тоді готувала борщ. Все робила за рецептом. Та як скуштувала - розчарувалася. Змушена була вилити вміст каструлі в унітаз, бо соромно було такою стравою пригощати батьків", - розповіла Маргарита.

"Далі готувала під керівництвом мами. Тепер я - єдиний з відомих рестораторів, хто має технологічну освіту", - похвалилася вона.

Тепер Січкар так готує, що сама пальчики облизує. А перший свій борщ вилила в унітаз - від сорому

Між іншим, під час прес-конференції Січкар-Ващук власноруч приготувала "Салат Гурмана". Робила його з руколи, кінзи та сьомги.

А от вдома, як нагадала Рита, вона готує лише у вихідні:

"У ці дні люблю запрошувати друзів у гості. Кожного разу готую якусь нову страву. Рецепти беру із закордонних кулінарних книг, маю вдома величезну бібліотеку".

Натомість її чоловік-футболіст приготуванням їжі займається взагалі вкрай рідко.

"Він - гурман, непогано розбирається у їжі. Але готувати не вміє. Та йому це і не потрібно", - слушно зауважила Січкар.

Нагадаємо, не так давно Рита зізнавалася, що не проти взяти участь у гарній еротичній зйомці разом із чоловіком, як це не раз робило подружжя Бекхемів. Тож дуже може бути, що танці на жердині - черговий підготовчий крок до цього.

Фото "Gazeta.ua", "Блика" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів