Коляденко на "Євробачення" заслала б Джамалу з зірковою хворобою

27 квітня 2011, 13:54

Відомий хореограф Олена Коляденко вважає Джамалу найкращим претендентом від України на пісенне "Євробачення-2011". І це попри те, що вже майже рік Олена припинила співпрацю із молодою співачкою.

"Я стежила за відбором конкурсу з Канади. Я вважаю, що претендентом номер один, звісно ж, була Джамала", - взнала Олена Коляденко у коментарі "E-motion".

Нагадаємо, Коляденко з Джамалою у творчому тандемі плідно й успішно пропрацювали більше року. Спільними зусиллями їм вдалося домогтися перемоги Джамали на пісенному конкурсі у Юрмалі "Нова хвиля-2009".

Коляденко: Джамала була найкращою

Однак у червні 2010-го року пронеслася чутка про несподіваний розрив творчого дуету. Олена Коляденко на той момент жодних офіційних коментарів не давала. Лишень її піар-менеджер зазначила:


"Так, вся наша команда дійсно припинила будь-які стосунки з Джамалою... Занадто швидко для починаючої зірки Джамала почала поводитися настільки зухвалим чином. Особливо після всього, що для неї зробила Олена".

Водночас сама Сусанна Джамалатдінова, вона ж Джамала, розрив із Коляденко трохи пізніше пояснила так:

"...Чим далі ми просувалися, тим ясніше я розуміла, що ми хочемо різного. І я обрала шлях, яким мені потрібно йти зараз. Олена хотіла, щоб моя популярність росла стрімко і була масовою, для чого пропонувалося виконувати пісні, в першу чергу, російською мовою і записувати дуети з популярними російськими артистами".

Разом дівчата не вжилися - побили горщики

Втім Коляденко, яка нещодавно повернулася з Америки, де працювала з цирком Дю Солей, тепер обмовилася про зіркову хворобу Джамали.

"Я її взяла вже із зірковою хворобою... Вона просто доволі амбітна в плані роботи, і її амбіції не безпідставні. Вона спершу була впевнена у своїх вокальних здібностях і у своїй творчій силі. Я просто допомогла їх проявити, щоб це побачили люди", - зазначила Коляденко.

"Ініціатива (розриву) виходила від мене, але все йшло до цього. Тут вже не важливо, хто озвучив перший", - додала вона.

При цьому образу на Джамалу Олена не тримає.

"А її не було ніколи. Це був мій крок - все розірвати. Він був дуже усвідомлений. Більше образ було, коли ми працювали, ніж коли ми розійшлися", - зауважила хореограф.

Коляденко стверджує, що Джамалу взяла вже із зірковою хворобою і сама ініціювала розрив із нею

Водночас Олена вважає, що характер Джамали чудово підходить для роботи на естраді.

"Її характер для шоу-бізнесу - те, що треба", - впевнена хореограф.

А от чутки про те, що з Джамалою Коляденко побила горщики через грошові махінації, Олена заперечила: "Це смішно! Ніхто нікого не кинув".

Як визнає Коляденко, під час їхнього розриву вона постраждала хіба тільки морально:

"Морально - так, а фінансово ніхто не постраждав. У нас жодних претензій одна до одної немає".

"У нас жодних претензій одна до одної немає"

Наразі жінки навіть не спілкуються.

"Ми не спілкуємося, тому що немає потреби в такому спілкуванні. Ми просто вже не потрібні одна одній", - пояснила хореограф.

Тай про те, що вони з Джамалою свого часу не змогли порозумітися, Коляденко не шкодує:

"Ні, я ні про що не шкодую. Вона творить, а я працюю - це для нас найголовніше".

Фото "Дусі", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів