Янукович вивіз свою дружину на півострів?

12 липня 2011, 12:29

Вже кілька років ЗМІ не бачать спільних світлин президентського подружжя з відпочинку. Сам факт існування яскравої Люсі Янукович викликає все більше сумнівів.

А нові повідомлення у пресі про спільний відпочинок першої пари країни лише породжують безліч запитань. Адже історії про те, як Людмила Олександрівна смажила Віктору Федгоровчиу рибу, тощо, так жодною світлиною і не були підкріплені.

Тим часом, прорегіанальні ЗМІ продовжують створювати ілюзію активної присутності Людимили Янукович в житті президента.

Віктор Янукович та його перша леді відпочивають на державній дачі у Мухалатці, стверджує біло-блакитна газета "Сегодня".


У Крим Людмила Янукович буцімто приїхала розділити відпочинок зі своїм високопоставленим чоловіком. Тепер Янукович замість думати про долю країни у своє задоволення відпочиває на риболовлі.

Це фото Януковичів датується 2004-им роком - відтоді жодних спільних фото з відпочинку подружжя ніхто і не бачив

Як розповіли виданню співробітники резиденції, "проффесор" вже виходив у море на риболовлю на невеликій 20-метровій яхті. Повернувся з уловом. Янукович, як уточнюється, ловить на телескопічну вудочку зі спінінгом.

"Він взагалі багато приділяє часу своєму здоров’ю - у тому сенсі, що віддає перевагу активному відпочинку. Не так, як деякі наші VIP-и - заїдуть на дачу й відлежуються на тапчані", - заливав співрозмовник газети.

Мало того, якщо вірити джерелам видання, Янукович повернеться з відпустки підкачаним і підтягнутим.

Тим часом в інтернеті вже обіграли "робочу відпустку" Януковича такою фотожабою за мотивами картини Соколова "В. І. Ленін у Розливі, 1917 рік"

"А Віктор Федорович і встає рано, і запливи влаштовує, хоча вода комусь і здалася б холодною - 19-20 градусів, і тренажерку не пропускає - там і вправи робить, і бігову доріжку йому включають", - додав співрозмовник видання.

Нагадаємо, зовсім нещодавно Віктор Федорович хизувався своєю оригінальною ранковою фізкультурою у Межигір'ї.

по цих пеньках щоранку десять разів вгору, десять разів вниз бігаю. А потім в басейн та 5 км пропливаю. Я приступаю до фізичних занять о 6 ранку і закінчую десь без п'ятнадцяти вісім. І так щоранку", - цитувала слова президента "Українська правда".

Як відомо, у літній президентській резиденції є і тенісний корт, і лазневий комплекс, і критий басейн із підігрівом морської води, і тренажерна зала, і дитячий ігровий майданчик.

Після межигірських пеньків і 5-кілометровки по басейну Янукович продовжує фізкультурити і в Криму. На жаль, результат зовні по його фігурі не дуже помітний

А незабаром на дачі в Мухалатці збереться вся президентська фамілія. За онуками - дітьми Віктора й Олександра Януковичів - доглядає Людмила Янукович.

На 16 ж липня буцімто призначена "сімейна вечірка" з нагоди дня народження молодшого сина президента Віті.

Не виключено, що на гулянці у Янковичів побувросійський скандальний співак Філіп Кіркоров. Окрім того, можливо президента і його рідню розважатиме співачка Ані Лорак, яку нібито люблять молодші Януковичі.

На час "президентського заїзду" на чергування навпроти комплексу держдач у Мухалатці вже заступили катери морської охорони прикордонслужби України. А "робоча відпустка" президента триватиме імовірно до кінця липня.

Люсі Янукович пощастить побачити людей і зірок? Чи Янукович просто створює ілюзію присутності дружини у його житті?

Фото "Деловой Луганщины", "Сегодня" , "Української правди" та "Дурдома"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів