Дочка Власової не витримала навчання в елітній школі

3 вересня 2011, 12:21

Першого вересня співачці Євгенії Власовій довелося вдруге вести 7-річну доньку Ніну до школи.

Як повідомляє "E-motion", минулорічна спроба навчання у дорогій школі призвела до перенавантаження дитини. Тому цього року Женя обрала звичайну київську школу.

"Я її готую до школи вже другий рік. Вона у мене в 6 років пішла до школи, а потім я її забрала - не хотілося в дитини забирати дитинство, плюс, не хотілося тиску соціуму. Вона в мене йде вдруге у перший клас, але тепер я розумію, що це потрібно", - каже Власова.

"Ніна пішла у звичайну школу. Минулого року вона ходила в неймовірно престижну школу, але там було дуже велике навантаження. Мені здається, що школа має знаходитися біля дому, а та була далеко, і потім, вона забирала практично весь її час", - пояснює співачка.


Власова про дочку: "Я її готую до школи вже другий рік"

"Я нарешті знайшла школу, де Ніна займатиметься до першої години дня, а потім за її виховання буду відповідати я. У мене гастролі, а тут я віддам доньку до школи повного дня, це ж жахливо! Ніна буде вчитися до першої години, а потім танці, відпочинок, прогулянка", - розповідає Власова.

Також співачка зізналася, що із задоволенням почекала б зі школою ще.

"Зізнаюся чесно, я ще пізніше віддала б Ніну до школи - а куди поспішати? Мені здається, дитина має йти у школу тоді, коли вона дозріла для цього, коли справді є бажання пізнавати. Людина сама повинна дозріти до цього, звісно, не без допомоги батьків, - каже зіркова мама", - каже Євгенія.

Женя проти того, щоб позбавляти людину дитинства

Як зізналася зіркова матуся, вона отримала велике задоволення від шопінгу перед навчальним роком. Власова робила дочці сюрпризи і купувала все найкраще.

"Для мене готувати дитину до школи - це суцільна насолода. Я ж мама ще та - мені треба, щоб у неї була купа пеналів на вибір, кольорові зошити, красиві. Мені здається, хлопчика трохи нудніше в школу збирати. А дівчинка - це чудово, шпильки, бантики, сорочечки, спіднички", - запевняє Женя.

Співачка намагається весь вільний час проводити з донькою. Дівчата, як повідомляється, ходять в кіно, ресторани та на прогулянки.

Як відомо, Власова виховує доньку, яку народила від продюсера групи "Віа Гра" Дмитра Костюка. Після розлучення маленька Ніна залишилася жити з матір‘ю.

Фото "Точка.нет"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів