Власова вважає, що продюсер "ВІА Гри" – самодур, і хоче суду

10 лютого 2009, 14:34

Дев‘ять років тривали стосунки співачки Євгенії Власової та продюсера "ВІА Гри" Дмитра Костюка. Близько року вони навіть жили в офіційному шлюбі. Три ж роки тому шоу-VIPи розбіглися. Але заспокоїтися не можуть дотепер.

Причому за словами Жені, вона наперед знала, що довго такий шлюб не протриває. Але ж по зальоту таки вийшла. Тепер же вона обмежує спілкування свого колишнього із їхньою дочкою Ніною, а Дмитро, за її словами, пише їй гидкі смс.

"Він мені телефонує, надсилає SMS-ки бридкого характеру... Дуже важко зберегти добрі стосунки з батьком дитини, який сьогодні заявляє про тест ДНК, а завтра каже, що він не пам'ятає про це і хоче бачити свою улюблену "доцю", при цьому абсолютно не піклуючись про неї", - заявляє вона в інтерв‘ю "Бліку".

Так, за словами Власової, Костюк - ну просто тобі монстр - навіть аліментів на утримання дочки не виплачує: "З 2-х до 3-х років він давав на неї гроші і то з моїх концертів. Зараз же протягом року він нічого не виплачує".


"Насправді, це кримінальна відповідальність. Що стосується мене особисто, я не хочу поки на це (на суд) витрачати своє здоров'я. Для мене добре те, що його просто нема у моєму житті. Хоча він дуже туди рветься..," - запевняє Євгенія.

Власова заявила, що продюсер "ВІА Гри" Дмитро Костюк не платить аліменти за дочку

За її словами, продюсер "ВІА Гри", як він говорить, просто хоче бачитися з дочкою. Але, за словами співачки, це бажання на нього находить поривами.

"Наприклад, знаючи, що дитина хворіє, він не телефонує і не цікавиться її здоров'ям. Це може тривати місяць, два. А одного прекрасного дня Діма набирає мій номер телефону і каже, що хоче сходити з Ніночкою у ресторан. Ця людина - самодур!" - впевнена Власова.

Тож наразі артистка намагається обмежити спілкування Костюка із донькою Ніною. Хоча й визнає, що дівчинка це дуже важко переживає.

"Свого часу я їй навіяла, що тато її любить, дарувала їй подарунки від його імені. Це моя велика помилка! Слава Богу, що я вчасно побувала у психолога, який мені пояснив, що не можна цього робити", - ділиться Женя.

"(А зараз) я їй кажу, як є. Розповідаю, що коли тато приходить у гості, то він говорить погані слова, робить погані речі стосовно мене. Дитина, як це не сумно, має рости у реальній обстановці", - каже зірка.

Власова запевняє, що коли Костюк приходить до дочки, то у ньому немає тепла і добра стосовно неї. Лише якщо Дмитро змінить ставлення, то вона не буде проти їхнього з дочкою спілкування: "Я буду тільки "за"! Головне, щоб він зрозумів, що діти - не іграшки!"

Женя розповідає дочці Ніні, що, коли приходить тато Костюк, він каже погані слова і робить погані речі стосовно мами

"А про його ставлення до мене я взагалі мовчу. А по-друге, коли він і приходить до нас, то Ніна для нього - всього лише привід, щоб дізнатися, які справи в мами в особистому житті... Для нього неймовірно цікаво все, що відбувається зі мною... Діма мене любив, як казали наші друзі: "Люблю, як душу, а трушу, як грушу!", - заявляє Євгенія.

"Мало того, він вкрав мій особистий сайт! Але це питання ми будемо вирішувати через суд", - пригрозила вона.

Тож Євгенія буквально кричить, що їй такий чоловік, як Дмитро Костюк, не потрібен, і разом вони не будуть: "Для мене це, як страшний сон. Це смішно, але мені, правда, іноді сняться кошмарні сни, що ми знову разом з Дімою. Можу навіть прокинутися у поту!"

Між іншим, колишню учасницю гурту "ВІА Гра" Меседу Багаудінову Власова у розвалі своєї сім‘ї не звинувачує зовсім.

"Вони усі кажуть, що не ходять наліво! (сміється) Що стосується цієї бідної Меседи... Навіть якщо ця дівчина і з'явилася у його житті, то після того, як ми з ним розсталися. Тому звинувачувати її у тому, що вона розбила сім‘ю, не треба! У мене, крім співчуття, до цієї дівчинки нічого немає", - коментує співачка старі чутки.

Костюк вкрав особистий сайт Власової. "Але це питання ми будемо вирішувати через суд", - додає Женя

До речі, можна припустити, що у конфлікті Власової-Костюка свою роль зіграли й їхні батьки. Приміром, за словами жінки, продюсер жіночого колективу, м'яко кажучи, ненавидить її маму.

"Всі анекдоти про тещу - улюблені анекдоти Діми. Але я можу сказати одне: у його віці просто соромно в усьому звинувачувати тещу!" - каже вона. Щоправда, при цьому співачка визнає: "...Мама по характеру - лідер...Крім того, у мами досить гострий язик, вона ніколи нічого не приховує. Тому Дімі завжди говорила в очі, що про нього думає".

Що ж до батьків Костюка, то про них Власова розповідає так: "Бабуся якось приїхала у Київ у своїх справах і по ходу вирішила зазирнути, хто ж там народився. Просто з цікавості! Їй було цікаво подивитися, чи схожа Ніна на її сина".

"Відверто кажучи, позитиву по відношенню батьків Діми я не відчуваю. Навіть більше скажу: крім презирства, до цих дорослих людей у мене нічого немає! Якщо я у своєму віці розумію, що онуки - це святе, то їм уже за 60, а вони далекі від цього. Причому батько Діми донині не вважав за потрібне побачити свою онучку", - обурюється ображена свекрами Власова.

Костюк ненавидів тещу, а Власова відчуває презирство до своїх свекрів

Кого цікавить питання розподілу майна при розлученні Євгенії та Дмитра, то квартира, у якій жінка зараз живе з дочкою з'явилася вже після розлучення.

"Тоді я пішла жити до мами. Але розуміла, що дитині необхідно жити у нормальних умовах. Тому запропонувала Дімі купити квартиру і забирати з моїх гонорарів певну суму, на що він охоче погодився. І довго вмовляла оформити квартиру на дочку, що й увінчалося успіхом", - пояснила Власова ситуацію.

А на дозвіллі Євгенія з Ніною їздять у розважальні центри, на ринок за овочами, у торговий центр, гуляють набережною. Інколи маленька "хвостиком" ув‘язується за мамою у справах.

"Зараз Ніночка дуже хоче собаку. У нас були колись йоркширський тер'єр і той-тер'єр. Але через першого Ніна боялася спуститися на підлогу, а від другого побоялися, що у дочки буде алергія. Довелося роздати родичам. Зараз Ніна подивилася мультик "101 далматинець" і просить далматинця", - зізнається артистка.

Правда, каже, дочка дуже любить і котів. "Це у неї від татка. Діма - страшенний кошатник! Він навіть якось називав Ніну кличкою свого улюбленого кота - Кешей. Коли я це почула, і якби у мене в руках була біта, то не стала б стримуватися", - лякає своїми намірами Женя.

Якось Власовій захотілося зробити щось із Костюком бейсбольною бітою

Правда, зважаючи на те, як Власова, за її словами, керує машиною, - її боятися не потрібно. "Я ходила на курси в автошколу, сиділа за однією партою зі своїми шанувальниками... Я - не флегматик, але їжджу спокійно. Моя улюблена швидкість - тільки ти не смійся, - 40 кілометрів на годину! А з такою швидкістю затори непомітні!", - сміється вона.

У її ж особистому житті, як божиться Женя, відтоді, як не стало Костюка, не з'явилося й жодного чоловіка: "Перший час я була дуже втомлена, і у мене не було бажання. Зараз моя душа відкрита, але про заміжжя чути не хочу".

Тим не менш, певні критерії відбору потенційних кавалерів Женя таки підготувала: "Дуже важливо, щоб він був наполегливий. Але мені подобається це тоді, коли мені подобається чоловік. Крім того, важливо, щоб він був турботливим, добрим і самодостатнім".

І наостанок Власова попередила , що поїде на "Євробачення": "100%! Незважаючи на те, що політика там починається вже з українського ринку".

Раніше Женя шукала чоловіків по дупі, а тепер має й інші критерії... Раніше Женя казала, що сексу не мала 4 роки, тепер виходить, вже 3

Фото "Бліка", "Світського життя", "Сегодня", "Комсомольської правди в Україні" та офіційного сайту "ВІА Гри"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів