Ляшко без голосу вдарився в ностальгію

Вівторок, 20 березня 2012, 13:17

"Радикальний" депутат Олег Ляшко після втрати голосу засів за Facebook. У соціальній мережі Олег Валерійович вирішив віддатися ностальгійним почуттям.

Так, Ляшко згадав про свою матір.

"В моєї мами, Любов Павлівни, видалась важка доля: коли мені було 2 роки, батько покинув нас. Мама була сама, без жодної підтримки і була змушена віддати мене в дитдом. Я пробачив і ніколи не тримав на неї зла. Мама - мій кращий друг і порадниця! Ми любимо один одного і розуміємо, тому ми щасливі!" - запевнив він.

 Ляшко втратив голос і згадав про маму

Також депутат вивісив у свій фотоальбом кілька знімків своєї дочки Владислави малятком.

"19 грудня 2002 року моя Росіта зробила мені найбільший подарунок - народила нашу маленьку принцесу - доцю Владиславу", - дописав він.

Депутат вивісив у свій фотоальбом кілька знімків своєї дочки Владислави. Ляшко близько 9 років тому
Жінка Ляшка Росіта і Влада 
 

Нагадаємо, 16-го березня з Ляшком сталася прикрість - він втратив голос, свій баритональний бас.

"Сьогодні у мене пропав голос після виступу в парламенті. Порвана голосова зв'язка і гематома горла. Лікарі радять надовго припинити виступи..." - писав він у Фейсбуку.

Фото з Facebook Ляшка


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Ляшко: "Де ви бачили педераста з таким голосом..?"

"Послухайте мій голос. Де ви бачили педераста з таким голосом – баритональний бас? Не хочу образити представників секс-меншин, тому поміняйте: де ви бачили гея з таким голосом?" – вів собі Ляшко.
Скандал

Скандальне зізнання: Ляшко розповів про секс з чоловіком. ВІДЕО

В інтернеті з‘явилося скандальне відео 1993-го року запису, на якому Ляшко власною персоною розповідає деякі інтимні подробиці своїх статевих стосунків з чоловіком і де звучать такі звороти, як "дрочив" і "в рот брав".
Останні матеріали
Більше матеріалів