Єфросиніна і Ющенко: Помилки ми робимо однакові. ВІДЕО

20 березня 2012, 17:11

Сестри Марія Єфросиніна та Єлізавета Ющенко запевняють, що ніколи не сваряться. Жінки також впевнені, що своєю схожістю мають завдячувати батьківському вихованню.

Про ідентичні покупки на відстані та про особливості свого виховання Маша та Ліза розповіли "ТСН. Особливе".

Телеведуча Марія Єфросиніна пригадує, як у дитинстві ревнувала і заздрила своїй молодшій сестрі.

"Коли ти єдиний, улюблений, важливий, і в сім‘ї з‘являється щось ще таке ж тепле і прекрасне, воно ще й за тебе молодше, а тобі ще треба ходити до школи, тобі треба готуватися до випускного і таке інше... Звичайно, мені здавалося, що її балують більше", - зізналася Маша.


Марія Єфросиніна у дитинстві ревнувала і заздрила своїй молодшій сестрі Лізі, нині Ющенко

Як відомо, Марія старша за Лізу на 7 років. Імовірно саме тому молодшій сестрі старшу завжди ставили за приклад.

"Мені її завжди ставили за приклад - і в школі, і мама..." - каже Ліза, яка нараз заміжня за сином колишнього президента Віктора Ющенка Андрієм.

"Я б сказала, що виховували нас взагалі-то на рівних. Ми займалися обидві бальними танцями, в музичні школи нас обох не взяли. Натомість ми обидві ще займалися англійською мовою, додатково", - почала казати Маша, а завершила Ліза.

Єфросиніни у дитинстві

До слова, як зізналася Єлізавета, вона завжди рівнялася на Марію і ніколи не ображалася, коли її представляли лише як сестру відомої телеведучої Єфросиніної. Ще б пак, власне, саме Маша у 2007-му році вивела Лізу у світську тусовку.

Тепер Ліза запевняє, що бути у тіні слави зіркової сестри їй завжди було комфортно:

"Я пишаюся. У мене навіть у дитинстві був такий альбом імені Маші. Всі вирізки ми з мамою збирали. В принципі, я продовжую це робити досі", - визнала вона.

Сестри Єфросиніни з батьками

Також Єлізавета побідкалася, що колись вона залишилася без Машиного одягу і туфель.

"Мені, звичайно, в цьому плані дуже не пощастило, тому що Маша дуже рано поїхала навчатися в інше місто, тому я була позбавлена її гардеробу", - поскаржилася Єлізавета.

Сьогодні ж між сестрами буцімто немає жодних ревнощів. Вони - найкращі подруги, які мають спільні захоплення, смаки на моду і чоловіків.

"Помилки ми робимо одні й ті самі, коротше кажучи", - наголосила Марія Єфросиніна.

Ліза та Маша майже на всіх світських заходах бувають разом. Вони запевнюють, що ніколи не сваряться і розуміють одна одну з півслова. А інколи навіть покупки роблять одні і ті самі, попри те, що перебуваються в абсолютно різних місцях.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото та відео "ТСН. Особливе".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів