Депутати вже готують подарунки на день народження Януковича

5 липня 2012, 14:55

9-го липня президентові Віктору Януковичу виповниться 62 роки. Навряд чи в умовах нинішньої ситуації навколо "мовного" закону гарант гучно святкуватиме, але, за традицією, вирушить до Криму.

На свято до лідера країни потраплять, звичайно, обрані. Однак, мабуть, усі депутати вважатимуть за краще хоч як-небудь привітати Віктора Федоровича.

Дехто з регіоналів збере цілу делегацію, щоб привітати президента, а хтось обмежиться телеграмою .

А ось позафракційний депутат Олег Ляшко заявив, що день народження Януковича – це свято для тих, хто завдяки йому добре живе.


Отже, "ТСН" звернулося до депутатів із запитанням, хто і як вітатиме президента з 62-річчям.

9-го липня Янукович святкуватиме день народження

З Адміністрації президента вже надходять відомості, що цього року він, скоріше за все, святкуватиме у Криму.

Але більш повної інформації прес-служба поки не надає.

Що ж до депутатів, то вони дуже обережно висловлюються з приводу прийдешнього дня народження гаранта.

Наприклад, заступник голови фракції Партії регіонів Володимир Рибак ще не підготувався до привітання Януковича.

"Вітати будемо обов'язково. Зараз вирішуємо як", - лише зазначив регіонал.

Засновник Партії регіонів Володимир Рибак готується до привітання

Його колега Юрій Болдирєв додав:

"У нас вже організована команда, тому буде затверджений склад делегації, яка піде поздоровляти президента із днем народження. Списки поки що узгоджуються".

На запитання, чи є в нього надія потрапити до списку гостей, пан Юрій відповів:

"Надія є у всіх. Хтось та й привітає".

Болдирєв має надію потрапити до списку тих, хто особисто вітатиме Януковича

Регіонал Юрій Полунєєв теж збирається взяти участь у колективному привітанні.

"Фракція, безперечно, вітатиме президента. Щодо моєї скромної персони, то я, звичайно, напишу йому поздоровлення з найкращими побажаннями. На день народження, як то кажуть, треба приходити за запрошенням і не переобтяжувати людину набридливою увагою", - зазначив він.

Екс-генпрокурор, а нині член фракції Партії регіонів Святослав Піскун ще не визначився, як саме вітатиме. Але вже знає, що обов'язково подарує квіти.

"Що я можу подарувати?" – обурився Піскун на запитання про подарунок Януковичу.

І справді, що колишній генпрокурор може подарувати президенту...

Регіонал Ярослав Сухий вважає, що без запрошення не варто "приператися" на день народження до лідера країни.

"На день народження до людини йдуть ті, кого вона запросила. Я собі не уявляю: мене не запросили, і я припрусь із наглою мордою. Я би не хотів, щоб до мене на день народження поприходили десь-якісь тільки тому, наприклад, що я депутат. Тому я на день народження до президента не їду, але я привітаю його обов'язково телеграмою", - наголосив Сухий.

Найбільш балакучим виявився власник колекції портретів себе, депутат Олег Ляшко.

Він побажав Януковичу здоров’я і розуму.

"Як християнин, звісно, я бажаю йому здоров'я. Здоров'я і розуму зупинитися у тих діях, які робить нинішня влада проти України", - почав промову Ляшко.

Ляшко бажає Януковичу, перш за все. здоров'я

"А взагалі вважаю, що це свято для його сім'ї, для його близьких, для його оточення, якому він зробив комфортне існування, для його обслуги, нарешті – для всіх тих, хто завдяки Януковичу живе добре. Але, думаю, що це зовсім не свято для мільйонів людей, які, "дякуючи" цій владі живуть не так, як вони того хотіли. Це не свято для тих людей, які розчаровані політикою президента", - зауважив депутат.

"Вважаю, що оскільки Віктор Федорович доволі набожна людина, то це привід зупинитися, оглядітися навколо себе і зробити висновки, що коли він крізь терни, крізь безбатченківську юність, інші проблеми, він дійшов до президентської посади, то очевидно не для того, щоб збудувати собі Межигір'я", - продовжив Ляшко.

"Коли він крізь терни дійшов до зірок, то мабуть Бог давав йому зовсім іншу місію – місію служити людям, служити Україні", - резюмував Олег Валерійович.

Янукович, на думку Ляшка, має служити Україні

Варто зазначити, що за законом про боротьбу із корупцією, подарунок посадовій особі має бути не дорожче 480 гривень. Тож усім, хто бажає привітати президента доведеться добре пофантазувати, щоб і подарунок запам'ятався, і законодавство не порушити.

Нагадаємо, у квітні цього року в Українському домі відкрилася виставка президентських подарунків, зокрема від Януковича надійшло понад 200 експонатів.

Піскун подарує Януковичу квіти

Також нагадаємо, що два роки тому, коли Янукович святкував 60-річчя, частину дня народження він перебував у Криму, а після обіду прибув до своєї резиденції "Залісся".

А минулого року Віктор Федорович святкував на державній дачі № 3 поруч з Массандровским палацом. Тоді Януковича розважали Ксенія Собчак, Валдіс Пельш, Володимир Зеленський, Таїсія Повалі, Юрій Антонов та інші.

Фото AP з сайту "Сегодня", фото "Української правди", "ТаблоID", фото Анни Андрієвської для "ТаблоID", фото з Facebook Ляшка, з сайту Президента України

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів