Екс-дружина Шуфрича не рахує, скільки в неї було чоловіків

21 вересня 2012, 14:43

Колишня дружина екс-міністра надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича Наталя Ворона не рахує, скільки в неї було чоловіків, а відпочиває із сином.

Про це пише "Gazeta.ua"

Цього літа екс-дружина Шуфрича Ворона разом із 17-річним сином Нестором місяць відпочивала у Туреччині.

"Відпочивала із сином в Будрі в Туреччині після того, як він майже на "відмінно" здав екзамени в школі", - розповіла Наталя.


Цього літа Ворона з 17-річним сином Нестором місяць відпочивала у Туреччині

За словами брюнетки, вона хотіла, аби син розслабився перед стартом року у вищому навчальному закладі.

"Дуже хотіла, щоб трохи відпочив перед навчанням в інституті. Оскільки живемо в центрі міста, то поїхали якраз на той період, коли в нас було "Євро", щоб не бачити всього цього", - зауважила вона.

Відповідно, у Туреччині Шуфрич-молодший відпочивав десь наприкінці червня – на початку липня.

Наталя хотіла, аби син розслабився перед початком навчального року

Як відомо, Нестор Шуфрич молодший вступив до КНЕУ. На запитання, чому це не Швейцарія і Лондон, його мати відповіла, що їй краще, коли син перебуває в Україні.

"А чому мій син має вибирати щось інше? Я рада, що він навчається в Україні, що приходить додому і спілкується зі своїми друзями. Якщо дитині навіть не по її волі змінюють місце проживання, то для неї це великий психологічний стрес", - зауважила Ворона.

І якщо про сина Наталя говорить із задоволенням, то про своїх колишніх чоловіків, а точніше їхні подарунки, жіночка теревенити не захотіла.

"Я навіть не хочу коментувати це... Що за неетичне запитання? Я дуже гідна жінка, яка сама себе поважає, і рахувати, скільки в мене було чоловіків, зовсім неправильно і неприємно. В мене дуже сильно розвинене почуття власної гідності", - заявила вона.

Ворона: "...Рахувати, скільки в мене було чоловіків, зовсім неправильно і неприємно"

"Може, я одна із небагатьох далеко не матеріальних дівчат. Тому навіть не збираюся відповідати на питання, що мої чоловіки мені дарували. Якщо люди люблять одне одного, то найкращим подарунком є віра в одне одного, надія, любов і взаємодопомога", - наголосила вона.

Нагадаємо, нещодавно Наталя Ворона не спростовувала, що могла б вдруге вступити у ту саму річку із Нестором Шуфричем-старшим, а діти і шлюб в неї ще попереду.

Фото Ukrainian Fashion Channel, фото з Facebook Антона Свободи, Facebook Анжеліки Рудницької, Facebook Elvira Sysenko, а також з Facebook Ростислава Арно

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів