Син Шуфрича проміняє гулянки на економіку?

14 серпня 2012, 21:06

Син екс-міністра Нестора Шуфрича іде на міжнародну економіку, а донька соратниці Ющенка Віри Ульянченко Марія намилилася в юристи.

Приймальну комісію університету імені Тараса Шевченка цього року атакували діти багатих і знаменитих, пише "Сегодня". За традицією найпривабливішими для них стали юридичний факультет та "КІМО".

Як пише газета, деякі VIP-діти будуть гризти граніт науки не на бюджеті, а на контракті. Тобто платити по 30 000 гривень на рік за бакалаврат плюс 50 тисяч за магістратуру, тобто за п'ять років - 170 000 гривень.

Юридичний факультет привабив дочку соратниці екс-президента Віктора Ющенка Віри Ульянченко - Машу Івченко. У неї 766,8 бали з 800, і вона потрапила на бюджет.


В оточенні Віри Іванівни підтверджують, що Марія обрала шлях юриста, і кажуть, що свою дочку "мама Віра" називає "моя подруга, моя тривога". Причому донюУльянченко буцімто тримає в їжакових рукавицях - дівчинку не видно на жодній тусовці і навіть немає у соцмережах, стверджує газета.

Дочка Ульянченко й Івченка Марія збирається бути юристом

Так само в юристи подалася дочка депутата Валерія Шаманова, чий син Тимур став найяскравішим уболівальником ЄВРО-2012.Cтарша сестра Тимура - Анастасія - подала документи на юрфак, на контракт.

Pf за словами батька-депутата, Настя вже давно хотіла стати юристом.

"Тільки вона ніяк не могла обрати між просто правом і міжнародним правом. Я її переконав, що спершу треба отримати юридичну освіту, а потім вже ставати юристом-міжнародником", - каже Шаманов.

Окрім того, сусідом по парті Насті Шаманової та Маші Івченко може стати іАртур Бут - син народного депутата Юрія Бута. А також дочка регіонала Сергія Баранова-Мохорта - Альона. Хоча вона подала документи одразу до чотирьох вищих навчальних закладів.

"Вона пройшла на бюджет у Драгоманова, але ми налаштувалися на контракт на юридичний. У нас в родині у дочки є прізвисько Умка - вона з 5 років вивчала англійську, 4 роки займається китайською і рік вчить арабську", - розповів татко-депутат. Крім юридичного, Альона буде заочно отримувати економічну освіту.

Старша сестра зірки Євро-2012 Тимура Шаманова, Настя вивчатиме юриспруденцію

Натомість молодший син відомого регіонала Нестора Шуфрича - теж Нестор - обрав факультет міжнародної економіки. Хоча він пару років провчився в одній зі шкіл у Швейцарії, замість вчитися далі за кордоном, за словами його матері Наталії Ворони, він обрав КІМО.

"Він потомствений бізнесмен, йому цікаво все, що пов'язано з економікою і бізнесом. У нього прекрасні гени, і завдяки своєму аналітичному розуму йому добре давалася математика у школі, тест по ній він здав на 192 бали. І батько його вибір підтримав", - розповіла колишня дружина Шуфрича, Ворона.

Хоча, за словами Наталії, зі своїми 755,3 балами з 800 Нестор-молодший міг би піти на бюджет на інший факультет, однак він вирішив йти на контракт.

"Він сказав, що наша сім'я може оплачувати навчання, тому він поступиться бюджетним місцем тому, кому це більше потрібно", - каже Наталя.

Нагадаємо, раніше на київських тусовках Нестора-меншого бачили саме у супроводі мами Наташі.

Нестор Шуфрич-молодший (праворуч) проміняв Швейцарію на Україну. Закордонне навчання не тягне?

Однокурсницею Нестора, як пише газета, буде Даша Поляченко - дочка керівника "Київміськбуду", депутата Володимира Поляченка, якого нещодавно не стало.

"Даша - моя молодша сестра. Ми дуже за неї раді, думаю, що це був би великий подарунок батькові на день її народження, він би його відзначав цього вівторка", - прокоментував виданню син Поляченка Юрій, головний лікар клініки імені Шалімова.

Даша два роки готувалася до тестів, у неї були репетитори. Результат - 776,5 балів з 800, вона потрапила на бюджет.

"Даша велика розумниця, у неї атестат 192 бали, тести вона здавала на 198 балів. Вона знає англійську, іспанську, зараз вчить італійську", - похвалив сестру Юрій Поляченко.

Фото з соцмереж з сайту "Сегодня", а також фото журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів