Вольнова вийшла заміж з розрахунку і думає про вінчання

18 грудня 2012, 18:39

Світлана Вольнова, яка знається трохи на білій магії, чоловіках і любить епатувати, поділилася міркуваннями про шлюб за розрахунком.

В одному з нещодавніх випусків ток-шоу "Говорить Україна" обговорювалася тема цивільних шлюбів, йдеться у повідомленні прес-служби ТРК "Україна".

Так от, на думку Свєти, шлюб з розрахунку - це "погано". Причому не лише з етичних міркувань. Такий союз, як упевнена Вольнова, просто приречений на крах.

"Виходити заміж за гроші - це аморально. Завжди потрібно розраховувати на себе. Самій потрібно заробляти, самій потрібно мати гроші тощо. Але головне у шлюбі - це кохання", - поділилася думкою Вольнова.


Світлана знає: "Виходити заміж за гроші - це аморально"

Тим не менш, у житті самої Свєти також мав місце шлюб з розрахунку. Про це вона відверто розповіла в ефірі.

"Я була двічі у законному шлюбі. Перший раз по любові, але пішла від чоловіка, забравши тільки речі, фото. Залишилася без нічого", - поділилася спогадами світська діва.

"Другий раз була заміжня за багатим американцем. Каюся, шлюб був за вигодою. Я його дуже поважала: він давав можливість моїй дитині вчитися за кордоном, плюс отримання Грінкарти..." – ніби як виправдовується Світлана.

Як зізналася Вольнова, у неї за плечима є шлюб за вигодою

"Я довго не наважувалася вийти заміж, але потім ми узаконили з ним стосунки. Це був розрахунок, але було і підписання шлюбного контракту..." – уточнила вона.

Втім, і цей шлюб для Світлани скінчився.

"Два роки тому я з ним розлучилася, і теж нічого не отримала. Тому що контракт був складений таким чином, що я залишилася коло розбитого корита", - побідкалася вона.

Розлучившись, Світлана залишилася коло розбитого корита

Та, незважаючи на такий досвід, Вольнова не заперечує, що, можливо, колись знову вийде заміж.

"Якщо у мене в житті трапиться ще один шлюб, то це буде вінчання у церкві. Це ще крутіше, ніж штамп!" – впевнена білявка.

Також Світлана переконана, що будь-який шлюб – чи то цивільний, чи то офіційно зареєстрований - може бути щасливим. Однак лише у випадку, якщо чоловік і жінка не переслідують корисливі мотиви, а дійсно кохають одне одного.

"Якщо у мене в житті трапиться ще один шлюб, то це буде вінчання у церкві. Це ще крутіше, ніж штамп!"

Фото Anna Amelina з Facebook, uNick.kiev.ua з Facebook, а також з Facebook Вольнової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів