Бережна не знає міри, а Богословській час змінити зачіску

Понеділок, 15 квітня 2013, 14:58

Жінки-депутати, як відомо, постійно перебувають під прицілом камери. Вони мають гроші та статус, але часто не мають смаку та відчуття міри.

Ганна Герман, Ірина Бережна, Інна Богословська та інші представниці влади намагаються стежити за модою та полюбляють дорогі відомі бренди. Втім, декому з них все ж таки варто було б скористатися порадами професіоналів, щоб не ставати посміховиськом для народу.

Дизайнер Вікторія Гресь на прохання "ТСН" прокоментувала манеру вдягатися та зовнішній вигляд найбільш яскравих жінок-депутаток.

Регіоналка Ірина Бережна, безумовно, не байдужа до моди та свого стилю. Вона часто відвідує модні покази та носить відомі бренди. Однак іноді її вигляду дуже пасує англійське слово "overdressed", що означає занадто ошатний.

На думку Гресь, Бережній бракує відчуття міри.

 На думку дизайнерки, Бережна занадто ошатна

"Те, що я бачу - це подіумні варіанти. Занадто багато краси. Знаєте, як у театрі кажуть: залишилося ще тільки зверху тальком посипати. Ось наприклад, цей чорно-білий комплект. До талії - все чудово, а нижче вже хочеться мінімалізму. Все одразу бути не може", - зауважила дизайнер.

Також Бережна не розділяє поняття вечірній і денний макіяж. Чорна підводка, багато туші, бронзові тіні й інтенсивні рум'яна – такий мейкап треба робити ввечері. А при денному освітленні не варто надмірно захоплюватися косметикою.

Комуністка Оксана Калетнік має жіночні форми та фактурну зовнішність.

"Досить доглянута панянка. Фактурна жінка українського типу в достатньо статусному одязі. Поки я нічого такого недоречного не бачу", - сказала про Калетнік Гресь.

Ось так Калетнік прийшла в один із перших робочих днів у Раді... 

Можливо, Оксана ще не достатньо довго працює, аби можна було побачити її стиль з різних боків.

Що ж до найвідомішої експериментаторки Парламенту Ганни Герман, то в неї, на думку Гресь, непідходяща зачіска.

"Хвиля їй більше підходить. Причому набагато! Жорсткі форми пасують тільки молодим особам. І то це повинні бути правильні риси обличчя і ідеальна шкіра", - зауважила Вікторія.

Зачіску Герман не критикував хіба що лінивий 

Але в цілому дизайнер дуже позитивно оцінила останні образи Ганни Миколаївни і похвалила за фантазію та смак.

"Вона тримається в рамках допустимого і водночас завжди виглядає досить цікаво, відрізняється від багатьох. Вона завжди одягнена відповідно етикету. І за місцем, і за статусом", - сказала Вікторія.

"Видно, що вона дуже ретельно підходить до свого образу і, що важливо, довіряє погляду з боку", - додала Гресь.

Олександра Кужель, на думку дизайнерки, останнім часом стала набагато краще виглядати.

"Роки спілкування з фешн-фахівцями пішли їй на користь. Вона стала більш стримана. Раніше вона була ласим шматком для пересудів. Всіх веселила", - зазначила Гресь.

 Кужель і справді останнім часом вдягається більш вдало, ніж колись

Втім, дизайнер не рекомендує носити Кужель шалі, бо так вона "відразу стає бабусею".

"При її пишних формах і мальовничому образі їй треба одягати стримані речі. А вона дуже любить все мальовниче, об'ємне, велике. Людям з такою яскравою зовнішністю не потрібна яскрава оболонка", - зауважила Вікторія.

Любить кутатися у шаль і представниця партії "УДАР" Ірина Геращенко. Але до неї у Гресь претензій практично немає.

"Вона ніколи не перебільшує. Одягається скульптурно, чітко, стримано. До часу і до місця. А ще її дуже любить камера. Геращенко в житті і Геращенко в кадрі - це часом дві різні людини", - сказала дизайнер.

 Певно, Гресь не бачила це фото, коли хвалила Ірину

Однозначний фешн-прогрес Гресь відзначила у регіоналки Олени Бондаренко.

"Зі стрижкою їй набагато краще. У 2010-му році у неї взагалі були жахливі фотографії… Зараз вона, безумовно, виглядає набагато краще. Честь їй і хвала", - підкреслила Вікторія.

Бондаренко з короткою зачіскою виглядає молодшою 

В цілому позитивно Гресь оцінила стиль Інни Богословської.

"У неї склався образ і вона від нього не відступає. Іноді користується якимись великими прикрасами, але теж досить в міру", - проаналізувала Вікторія і додала, що Інні Германівні варто було б змінити зачіску.

Інні Германівні варто було б підстригтися, вважає Гресь 

"Я взагалі вважаю, що після 40-ка жінкам з волоссям треба щось робити. Довге розпущене волосся - це все-таки привілей двадцятирічних. Зачіска на такому волоссі не тримається. Треба, мабуть, знайти якусь золоту середину", - зауважила Гресь.

Ще одна помітна парламентська дама - Ірина Фаріон. На думку Гресь, в її образах немає стабільності. Іноді вона виглядає дуже гідно, а іноді смішно.

"У неї дуже полярні образи. Наприклад, в цьому чорно-білому вбранні вона досить переконлива. А ось вона стоїть у білому жакеті з двома ромашками. Це їй взагалі не за статусом. Це занадто просто, дешево і примітивно для неї".

"Привет, ромашки", - співала колись Земфіра, але Ірині Фаріон варто розпрощатися з цими квіточками 

Фото з Facebook Бережної,  "VIP.tyzhden.ua", "Української правди", "Bestin.ua", "Гламурчіка", "Viche.org.ua" та з "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів