Литовченко вдарилася у православ’я

24 травня 2013, 11:27

Скандальна екс-модель та працівниця Лаври Влада Литовченко захопилася вивченням православної релігії. І замість того, щоб їхати на екзотичні острови, жінка збирається подорожувати храмами України.

Влада каже, що не вірить у забобони, а погані прикмети долає молитвою. Крім того, Литовченко не збирається їхати жити до іншої країни, бо саме в Україні вона утвердилася як особистість.

Про все це Влада розповіла "Гламурчіку".

Литовченко любить подорожувати і навіть часто робить це на самоті. Цього літа екс-модель не полетить далеко.


"Я люблю подорожувати і вже відкрила для себе багато цікавих місць. Але цього літа я вирішила подорожувати по місцях, які не дуже далеко від Києва - це Чернігівська, Сумська і Київська області. Збираюся здійснити тури по релігійних і духовних місцях. Не можна сказати, що це паломницькі тури. Просто я хочу краще вивчити історію православної віри", - сказала Влада.

Литовченко поїде по храмах України, хоча раніше хотіла до Антарктиди

Литовченко зізналася, що вона є досить віруючою людиною.

"Я постійно відвідую храми і церкви, відзначаю свята, а також вчу історію православної релігії", - зауважила екс-заступниця гендиректора Лаври.

На запитання про забобонність Литовченко відповіла, що православна релігія забороняє вірити у прикмети.

"Навіть якщо десяток чорних кішок перебіжить мені дорогу, я помолюся і відпущу їх, нехай собі далі біжать", - сказала вона.

Влада не вірить у забобони, бо релігії їх забороняє

На відміну від деяких селебрітіз, незадоволених ситуацією у країні, Влада не прагне емігрувати.

"Ви знаєте, щоразу, коли їду у відрядження за кордон, то дуже хочу повернутися додому. В Україні я народилася, тут утвердилась як людина, складаю перспективи свого життя і своїх дітей, на сьогодні немає жодних обставин, через які я покинула би країну", - заявила Литовченко.

Своїх дочок Влада теж не прагне відсилати до іншої країни, хіба що на навчання.

"У мене є подібний досвід з донькою Маргаритою, коли вона три роки навчалася у коледжі в Швейцарії. Можу сказати, що все одно 11-й клас вона закінчила тут і у вищий навчальний заклад теж вступала у Києві. Донька вивчила іноземну мову, здобула певні навички, і тепер може їх використовувати", - поділилася Влада.

Маргарита Кердіна провчилася у Швейцарії три роки, але повернулася до України

У свої 42 роки Литовченко стабільно тримає форму. Її секрет, каже екс-модель, у методичних заняттях та саморозвитку.

"По-перше, скажу жінкам, що отримати хорошу фізичну форму за кілька тижнів, як це часто роблять перед літом, неможливо. Слід займатися методично і систематично. Наприклад, я постійно ходжу до тренажерного залу, займаюся аеробікою. Також бігаю на стадіоні біля свого будинку", - зазначила жінка.

Колишня модель постійно стежить за фігурою

"Існує таке жіноче спостереження: люди, які дбають не лише про фізичну форму чи матеріальні сторони життя, а й про духовну, займаються саморозвитком, самовихованням, досліджують певні цікаві теми, вони світяться зсередини. І такі люди виглядають по-особливому, здаються нам красивими", - зауважила Влада.

Тому, на думку Литовченко, головне – не зовнішні параметри, а харизма та індивідуальність, бо завжди знайдеться хтось красивіший.

Мабуть, саме завдяки харизмі Литовченко і взяли працювати у Лаврі...

Як відомо, торік Влада розлучилася зі своїм третім офіційним чоловіком Сергієм Прокаєвим. І відтоді жінка сама.

На запитання, яким чином чоловік може завоювати її увагу, Влада сказала:

"Перш за все, я звичайна жінка. Тому, мабуть, він має знайти нормальний підхід, проявити увагу. Він має бути мені цікавим, і тоді в чоловіка є всі шанси стати моїм героєм".

Фото "Гламурчіка" , "Bestin.ua", фото прес-служби з сайту "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів