Іво Бобул розказав про "кухонне" "Євробачення" та божевілля Лози

Четвер, 4 серпня 2016, 13:31

Співак Іво Бобул назвав сучасний український рок мертвою дитиною, "Євробачення" - кухонним конкурсом, а свого скандального російського колегу Юрія Лозу – божевільним.

А ще артист згадав про те, як зустрівся з Елтоном Джоном.

Про це йшлося в його інтерв’ю "Апостроф. Лайм".

63-річний Бобул, котрий раніше проїхався по гуртах "Даха Браха" і "Бумбокс", укотре похвалив "Океан Ельзи".

"У них хороші пісні. Навіть у свій репертуар я взяв одну. Інше, те, що я чув, що бачив… Знаєте, це струсанина повітря, колисання мертвої дитини", - заявив співак.

 Іво Бобул вважає український рок мертвим

Із його слів, особливо зараз, коли в людей немає грошей, щоби ходити на концерти, і гастролерам і так скрутно, "зайві артисти" лише заважають.

На думку Бобула, музична критика в Україні теж умерла. А росіянин Юрій Лоза, котрий віднедавна себе в музичні критики записав – з'їхав з глузду.

"Ні, Юрій Лоза не критик. Юрій Лоза з глузду з'їхав. Це його особисте право - з'їжджати з глузду. Ми же десь однолітки, виховувалися на тій музиці, на котрій виховувалися всі нормальні музиканти. І його "Плот" – теж продукт західної музики. І грав він не на російській гітарі, а все-таки, думаю, що на фірмовій, і писав під впливом чогось. Тому це – його проблеми, хай вирішує", - відрубав артист.

Джамалу Бобул називає хорошою співачкою та радіє її перемозі на "Євробаченні", а от пісню "1944" вважає "не хітом".

Артист замахнувся на святе. На "Плот" Юрія Лози 

"Я сьогодні сприймаю цей конкурс як якийсь… Кухонний, знаєте? Те, що звідти виходить… Дівча з бородою чи мужик із бородою. І не зрозумієш, він це чи воно. Я не знаю. Не дивлюся це. Що там дивитися? Вийшов пацанчик зі скрипочкою, заспівав одну пісню, таке щось. Потім з Ізраїля трансвестит цей співав. Більше нічого там і не було", - зазначив Бобул.

Також артист, котрий свого часу співав дуетом із екс-генпрокурором Віктором Пшонкою, згадав про обставини свого знайомства з сером Елтоном Джоном.

"Це не зовсім зустріч була, це було на дні народження в Леоніда Даниловича Кучми. Ми були запрошені, кожен хотів зробити подарунок президенту. Елтон Джон там теж співав. І я просто подякував йому за те, що він назвав мене найкращим співаком у цій країні", - поділився Бобул.

 Артист згадав, як підкорив своїм вокалом Елтона Джона

Іще він вкотре прокоментував інцидент зі стронгменом Василем Вірастюком, котрий обсміяв його "готельний номер-музей" у Чернівцях.

"Я сказав йому, що він не в ті двері ввійшов, хоч би перепросив. Ну, людина, певно, така, амбітна, самолюбива… Я його не знаю, я з ним не знайомий… Він міг піти здати ключа і зняти інший номер, от і все. Нормальні люди так зазвичай і роблять, а не показують себе розумним", - підсумував Бобул.

Нагадаємо, після того, як Вірастюк виклав у Інтернет відеотур іменним номером Бобула зі своїми коментарями, артист образився та написав гнівний пост у Facebook.

Фото з Facebook 


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів