Седокова розказала, як не почуватися нікчемою

30 травня 2018, 16:26

Співачка Аня Седокова полюбляє роздавати різні поради своїм фолловерам у мережі. А нещодавно вона навіть стала секс-колумністкою.

Утім, днями Ганна вирішила поділитися порадою, що робити, коли підступає депресивний стан та відчуття власної нікчемності.

"За ці роки я чітко зуміла навчитися відчувати, коли до мене підкрадається це страшне відчуття. Я як дикого звіра відчуваю його за кілька десятків метрів. Відчуття, що я нічого не можу, нічого не встигаю і я нікчема. Воно накриває тебе з головою і позбавляє повністю дієздатності", - почала зірка.

У Ані зараз складний період - вона бореться з ексом за дочку Моніку

"Це коли погуляла вранці з собаками, встала о 6 спеціально для цього, звозила дитину на заняття, повертаєшся додому через пару годин, а на білому килимі, прямо посередині твоєї білої спальні велика купа лайна. І якось підкочує відразу. За довгі роки я навчилася боротися з цим диким звіром на ранніх стадіях", - зізналася Седокова.


"Ти не нікчема, ти просто людина, а людина - істота недосконала, і нам властиво помилятися. Це факт. Ти людина. Я – людина, і всі ми люди", - констатувала Аня очевидні речі.

Хоча на світські заходи артистка ходить так само активно і часто

"Потрібно терміново змінювати картинку. Краще, ніж зал або басейн - не існує. І зараз я допишу цей пост і оговтуватися в одному з двох місць", - зазначила Се докова.

"Планер. Або навігація. Зараз я бачу десятки точок, в які повинна потрапити одночасно, але якщо я не прокреслю маршрут, це буде просто суєта. Я витрачу бензин і нерви і нікуди не встигну. Все, що написане не папері, починає діяти швидше", - наголосила співачка.

"Отже, план для Ані: смачний чай, зал і новий блокнот, а далі Дія. І я просто людина. Ти просто людина", - підсумувала Аня.

Нещодавно Седокова заявила, що не хоче боротися за чоловіків і бути зверху

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів