Батько Маркл принцові Гаррі: Ніколи не піднімай руку на мою доньку

18 червня 2018, 13:14

Батько герцогині Сассекської Меган Маркл, Томас, який не був присутній на її весіллі з принцом Гаррі та жодного разу не бачив свого зятя особисто, тим не менш "регулярно" балакає з ним про політику, а ще в курсі, коли молода пара збирається зробити його дідом.

Про це Томас розповів у своєму першому телеінтерв'ю, для Good Morning Britain. Він сподівається, що Гаррі з Меган, які просили його не спілкуватися з пресою, на нього за ці одкровення все ж не образяться.

Про це пише The Daily Mail.

73-річний Томас Маркл дав телеінтерв'ю

Батько Маркл пригадав, як Меган повідомила йому про те, що зустрічається зі справжнім принцом.


"Перша телефонна розмова була така: "Тату, в мене новий бойфренд." Я сказав: "Дуже добре." Наступний дзвінок: "Він британець." Я сказав: "Дуже добре." І зрештою третій дзвінок: "Він принц." Вона сказала: "Це Гаррі." А я їй: "А, Гаррі, ну добре", - поділився Томас.

Зі слів чоловіка, задля збереження таємниці в своїх подальших розмовах вони з Меган називали її кавалера просто "Г".

"Він дуже приємний чоловік. Джентльмен. Дуже симпатичний", - схвалив Томас новоспеченого зятя.

Зі своїм зятем чоловік поки спілкувався лише телефоном

Чоловік запевнив, що принц Гаррі, як годиться, офіційно просив у нього доньчиної руки. Він зробив це у грудні телефоном.

"Ти джентльмен, тож обіцяй мені, що ніколи не піднімеш руку на мою дочку, і, звісно, я дам тобі мій дозвіл", - так буцімто відповів принцові Томас.

Томасові страшенно жаль, що через проблеми зі здоров'ям він не зміг приїхати на весілля своєї крихітки у травні. Він дивився трансляцію вінчання, як його доньку вів до вівтаря сват, принц Чарльз, і плакав.

"Це така честь. Я не зміг би вигадати для себе кращої заміни, ніж принц Чарльз. Він був такий красивий, і моя донька гарно виглядала поруч із ним. Я заздрив, хотів би я там бути, шкода, що то був не я, але хвалити Бога, там був він, і спасибі йому за це. Мабуть, для нього то було втіхою, адже він ніколи не мав доньки", - зазначив Томас.

Чого це Маркл вирішив, що Гаррі з тих хлопців, які лупцюють жінок?

Маркл сподівається незабаром вибратися до Лондона і познайомитися з королевою, яку вважає "неймовірною жінкою". Він сподівається, що з королівською сім'єю в нього складуться "добрі, нормальні відносини".

Також Томас повідав, що його донька "завжди дуже хотіла дітей", тож, на його думку, з народженням первістка вони з Гаррі не зволікатимуть.

А ще батько Меган несподівано виявився в курсі політичних поглядів свого зятя. Зі слів Томаса, принц "відкритий" по відношенню до Brexit, а ще вважає, що Дональдові Трампу "треба дати шанс".

Принц "регулярно" балакає з тестем про політику

Нагадаємо, незадовго до королівського весілля Томас Маркл за гроші дозволив папарацці наробити з ним постановочних фото, через що потім дуже каявся.

Як відомо, з родичів Меган на весіллі була лише її мама. Ті ж, кого наречена не запросила, публічно висловлювали своє "фе" з цього приводу. Брат Маркл навіть закликав принца Гаррі не одружуватися з його сестрою.

Фото з The Daily Mail, з Twitter Кенсингтонського палацу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів