"Розкажіть моїй генетиці": Астаф'єва в топі та лосинах показала свій воркаут. ВІДЕО

15 лютого 2022, 15:00

Співачка та модель Дарія Астаф'єва безжально розвінчує міф про те, що вдала генетика "автоматом" гарантує її власниці струнке та підтягнуте тіло. Щоби мати таку фігуру, як у зірки, таки потрібно гарувати в спортзалі.

Свій воркаут Даша продемонструвала в Instagram.

 
Даша в спортлуці від Валерії Крук

"Обираючи спасіння, нехай спорт завжди буде в пріоритеті! Я, як людина, котра відкрила для себе його після 30-ти, зараз геть не уявляю життя без", - зізналася артистка.

"Щодо корисностей завжди можете знайти те, що до душі... Мені ж очевидно бракувало перемог над своїм его, лінощами та постійним поганим настроєм. У цьому місці я позбулася сумнівів та невпевненості, набула однодумців та, головне, силу! Силу посміхатися на "ой, у мене нема часу", "ох, щодня - це не для мене" і моє улюблене "ну, з генетикою тобі пощастило". Розкажіть моїй генетиці, якщо я їстиму лише те, що хочеться, починатиму день із парочки келихів [хоча іноді я й не проти], проводити основний час сидячи або лежачи тощо", - написала Даша.

36-річна Астаф'єва подякувала своєму тренерові, а підписникам порадила не заводити пустих та дурних балачок про її зовнішність.

"Ось ці вправи робіть 20 разів по чотири підходи... і будьте красиві та молоді завжди", - закликала кралечка, додавши, що жартує: вправи та кількість підходів варто обирати виключно "з людиною, якій довіряєте життя".

Нагадаємо, до щоденної спортивної рутини Даші входять в прогулянки по 12-18 кілометрів. Артистка сумлінно "фігачить" так п'ять днів на тиждень, інші два лишає на "бухло" та інші радості.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Астаф'єва розповіла, як виганяє сексуальних демонів та кайфує від дорослішання

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів