Саліванчук поцілувалася з депутатом заради ФОТО

17 травня 2023, 16:00

Актриса Анна Саліванчук замилувала мережу сімейними фото з чоловіком, нардепом від партії "Слуга народу" Олександром Божковим та їхнім старшим сином Глібом.

У мережі акторка також пояснила, що дня неї означає слово родина, і закликала цінувати її.

"Сім’я — це фортеця, де затишок і спокій. Це місце, де радіє душа. Від сім’ї ми отримуємо найважливіше й необхідніше кожній людині на світі — ласку та ніжність, розуміння, захист, підтримку і мудру пораду.

У мирний час ми інколи не цінували те, що маємо. Хотілось більше грошей, кращу квартиру, цікавіші ролі – і ці речі здавались нам важливими. А коли до нас прийшли реалії клятої війни, то, я думаю, зараз погодиться кожен, що ми виявили для себе свою формулу по-справжньому цінних речей. Немає нічого важливішого, ніж родина: чоловік, діти та батьки", - запевнила акторка.

 
"Я хочу, щоб кожна людина в світі мала свою сім’ю і цінувала її вище всіх коштовностей світу. І я знаю, що доки поруч зі мною буде моя родина, я буду щаслива", - наголосила Анна

 

"На даний час я все переоцінила: тепер для мене і квартира не така маленька, а навпаки велика, затишна. Це моє місце, де проходили всі радісні моменти, та скільки ж їх ще буде; місце де лунає сміх моїх дітей та збирається велике коло рідних. Моє улюблене місце, моя країна на яку чекають незрівнянні роки", - написала Саліванчук.

 
 

Нагадаємо, раніше Саліванчук розказувала, через що свариться з чоловіком, та як думала про розрив із ним.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Анна Саліванчук показалася оголеною у ванній і повчила про себе дбати

Саліванчук про подружні конфлікти: Не знаю, як мені йти гречку варити, коли я посварилася з чоловіком

Анна Саліванчук поділилася думками про емоціями про нову нормальність

"Не сприйняла війну у 2014": Саліванчук розповіла, через що їй соромно, та прокоментувала мовчання Безрук

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів