"Працювала ніби робот": Каменських засвітила фігуру в шортиках та розказала, чому і на що замінила виснажливі тренування

7 червня, 11:00
Каменських на спорті

Настя розказала про зміну ставлення до спорту

Співачка Настя Каменських (NK) розказала про виснажливі тренування з минулого і ставлення до спорту зараз.

Артистка запостила фото в шортах і топі та пояснила, на чому акцентує нині, щоби підтримувати гарну форму.

"Все своє життя я намагалася контролювати кожен його аспект. Саме завдяки такому гіперконтролю та самодісциплині мені вдалося вперше прийти у свою ідеальну форму. Тоді я робила все: виснажливі тренування, суворий режим харчування, планування графіків відпочинку та роботи, доглядові процедури. Працювала, ніби робот, і сумлінно виконувала задачу за задачею. Це давало класні результати, які бачили всі.


Але тоді я зовсім не замислювалась про те, які можуть бути наслідки таких навантажень. Тому зараз вирішила докорінно переглянути своє ставлення до спорту та здорового способу життя. Я зрозуміла, що справжня турбота про себе повинна базуватися на любові до свого тіла, а не на виснаженні та постійній боротьбі", - розповіла співачка.

Настя про виснаження спортом

Раніше NK виснажувала себе заняттями, що призводило до негативних результатів

Саме так на зміну виснажливим силовим тренуванням у життя Каменських прийшло плавання, вправи для здорової спини, йога та розтяжка.

"Але найбільше я почала присвячувати часу правильній та здоровій поставі. Виявилось, що це цілий світ нових знань і, звернувшись до лікаря, мені допомогли вивчити важливі аспекти правильного дихання, здорової постави і потреб організму. Тепер мої заняття спортом спрямовані не лише на досягнення естетики тіла, але й на постійне покращення здоров’я", - зазначила співачка.

Нагадаємо, рік тому Каменських зізнавалася, що погладшала, однак у теперішній вазі почувається добре. До речі, з початку повномасштабної війни Настя закинула спорт, однак повернулася до фізичних навантажень тільки у серпні 2023-го. Останні пів року співачка регулярно займається у спортзалі, про що завжди звітує своїм підписникам.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів