Дочка Литвина знову виходить заміж?

5 квітня 2010, 16:17

Скидається на те, що дочці спікера Верховної Ради і власниці помпезного будинку розкошів у Києві Олені Литвин нарешті освідчилися.

Цю інформацію прокоментував батько Олени Володимир Литвин в інтерв‘ю телеведучій Каті Осадчій в недільному ефірі "Світського життя".

На концерті-зйомці "Студії Квартал 95" Осадча зупинила Литвина словами:

"Ваша донька Олена вже досить давно зустрічається з заступником голови управління по боротьбі з організованою злочинністю. Він вже попросив руки вашої доньки? Вони одружаться? До речі, вони сьогодні тут".


"М... Раз вони тут, я думаю, це про все говорить", - сказав Литвин.

Те, що саме спікер познайомив свою дочку із її бойфрендом, Литвин заперечив.

"Ні. Мене посада абсолютно не цікавить, головне, щоб вони один одного розуміли, і розуміли, що життя надзвичайно складне і треба вміти його прожити... Потрібно згадувать відомі слова: "Шоб нє било мучітєльно больно за бесцельно прожітиє годи", - розсміявся він.

Он воно яке, щастя Литвин? Останні два роки на тусовках Олену бачили у товаристві саме цього чоловіка

Цікаво, що у грудні 2008-го Олена вже була обмовилася про "свого майбутнього чоловіка".

Попередній невдалий шлюб своєї дочки Олени Володимир Михайлович коментувати не захотів.

Нагадаємо, у 2003-му році Олена Литвин вийшла заміж за свого одногрупника, сина відомого дніпропетровського бізнесмена Дмитра Крейніна. Однак через 5 років шлюбу Олена сама подала на розлучення. Виявилось, що чоловік "кохав" її за становище її батька.

Тим часом, Литвин сказав кілька слів про свого сина і запевнив, що він йому бізнес не купував.

"Ні, я й доньці не придбав бізнес. Син працює, вчиться на 4-му курсі в Інституті міжнародних відносин... Водночас пробує себе як юрист практикуючий, а також займається дрібним бізнесом разом зі своїми однокурсниками. Вони зараз молоді і просунуті, через інтернет купують-продають щось там... це щось пов‘язане із технікою", - сказав голова парламенту.

А ще спікер пообіцяв свій день народження відгуляти скромно.

"Скромно... Я думаю, що в цей день я візьму відпустку і не прийду на роботу... Я думаю, це той день, коли всі зрозуміють, чому я не на роботі. Тим паче, що в цей день буде пленарне засідання Верховної Ради України", - повідомив він Осадчій.

Коментуючи, чому саме Литвин не хоче з‘являтися на іменини на роботі, він відповів: "Не хочу, щоб вітали крісло, яке я зараз обіймаю".

Фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів