Ван Дамм украв тест на вагітність та кається, бо зрадив дружину

27 квітня 2011, 12:33

Американський актор Жан-Клод Ван Дамм не може собі вибачити, що колись скривдив свою дружину Гледіс Португес.

Коли кінокар'єра зірки бойовиків пішла вгору, Жан-Клод зрадив та покинув кохану. Пара помирилася та вдруге сходила до вівтаря в 1999-му році, проте актор і досі картає себе через ті давні помилки.

Про це Ван Дамм розповів у телешоу "Behind Closed Doors", пише "Contact Music".

"Ця жінка була зі мною багато років, коли я був ніким. Коли я водив таксі та крав їжу в магазині, бо зовсім не мав грошей. Я украв навіть перший тест на вагітність, аби дізнатися, що вона вагітна сином Крістофером", - говорить актор.


"А тоді я покинув цю жінку, бо потрапив у голлівудський силь життя. Я не усвідомлював, яким скарбом я володію", - кається Ван Дамм.

Нині 50-річний актор безмежно щасливий, що Гледіс знайшла в собі сили йому пробачити та почати все спочатку.

"Але я, я досі не пробачив собі. Не пробачив. Я живу з цією проблемою в серці. Живу зі шрамом. Я хотів би позбутися цих шрамів", - зізнається він.

Нагадаємо, від Португес Ван Дамм має сина Крістофера, якому зараз 23-24 роки. В 1990-му році в пари народилася донька Бьянка.

Від шлюбу з актрисою та моделлю Дарсі ЛаП'єр актор має сина Ніколаса. Усього ж Ван Дамм одружувався п'ять разів, зазначає англомовна Вікіпедія.

Нагадаємо, в майбутні дружини Жана-Клода записували його українську подружку, Альону Каверіну, з якою вони торік почубилися в одному з київських готелів.

Утім, Ван Дамм запевнив, що розлучатися зі своєю "найкрасивішою та коханою" Гледіс не має намірів.

Фото "Reuters"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів