Розинська стала дружиною майора Мельниченка
Телеведуча Наталія Розинська є дружиною скандально відомого майора Миколи Мельниченка.
Це сказав "ТСН" адвокат Розинської та Мельниченка Микола Неділько, коментуючи інцидент із побиттям матюкливої білявки.
"Я напряму пов'язую напад, по-перше, із справою майора Мельниченка, тому що Розинська на сьогодні є дружиною майора Мельниченка. Також я пов'язую цю справу із інцидентом, що відбувся у неї зі співробітниками спецпідрозділу ДАІ "Кобра", - сказав Неділько.
Як відомо, 16-го травня Розинську побили двоє невідомих, внаслідок чого її було госпіталізовано.
Він також додав, що побиття Розіти є замовним і могло мати на меті навіть її вбивство. Детальніше читайте на "Українській правді".
Нагадаємо, про роман Розинської з Мельниченком мова зайшла ще у 2009-му році. Тоді з‘явилися чутки, що парочка збирається взяти шлюб. Проте на той момент на персональному сайті Мельниченка було зазначено, що він все ще одружений із жінкою на ім‘я Ліля.
![]() |
Адвокат Мельниченка назвав Розіту дружиною майора |
А у березні того ж року блондинка взагалі заявила, що в неї "ніколи не було жодних серйозних, тим паче любовних, стосунків з Миколою Мельниченком".
Тим не менш, у червні 2011-го року ТаблоIDу вдалося дізнатися, що Розинська так бурхливо заступалася за майора у суді, ніби вони знову зійшлися, або й не припиняли свій напівсекретний роман.
До того ж, наприкінці лютого- на початку березня 2012-го Розинська почала хвастатися пресі заручальною каблучкою з камінцем і заявила, що в березній вийде заміж.
От тільки на персональному сайті Мельниченка все так само записано, що дружину його звуть Ліля, а не Наталка.
![]() |