Лорак у день народження заспівала про колишнього

27 вересня 2017, 15:59

Співачка Ані Лорак, котрій 27-го вересня виповнилося 39 років, із цієї нагоди вирішила представити світові свій "гімн сильної, вольової жінки".

Нова пісня Кароліни присвячена її колишньому й так і зветься – "Новий колишній".

 Ані Лорак - 39

"…Нам усім колись доводилося прощатися і відпускати тих, кого в певні відрізки життя вважали частиною себе, своєю "половинкою". У нас у всіх були колишні, прощання з якими лишали біль від спогадів та серцеві ножові рани. Та якщо почуття охололи, нема сенсу терпіти, намагатися знову і знову розпалити згасле полум’я, вугілля якого, що тліє, з кожним доторком лишає болючі опіки", - написала Ані в своєму Instagram.

"Новий колишній" – це гімн сильної, вольової жінки, котра змогла відпустити і зробити крок у нове життя", - підсумувала вона.

Нагадаємо, від нової пісні Лорак має гикнутися Юрію Фальосі, її колишньому продюсерові та просто колишньому.

Як відомо, кілька років тому він натхненно розказував ЗМІ про їхній із Ані секс і про те, як вона його кинула, закохавшись у футболіста Сергія Реброва. Але потім заявив, що його слова перекрутили.

Фото з Instagram Лорак, аудіо з YouTube 


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Фальоса переспав з Лорак, коли їй було 14?

Фальоса про перший секс з Ані Лорак: "Це було щось неправильне таке, спонтанне, тому що це було вперше... Це було не зовсім сказати, щоб сильно приємно, ну таке. Бажання, яке протягом року тримається, воно виплеснулося, цього не можна розцінити з почуттями і відчуттями - оргазму ... Це сталося нарешті"
Останні матеріали
Більше матеріалів