Меланія Трамп виявилася економнішою за Мішель Обаму

23 жовтня 2017, 14:12

Нинішня перша леді США Меланія Трамп неочікувано втерла носа своїй попередниці Мішель Обамі – заощадивши для держбюджету понад 750 тисяч доларів.

Економна Меланія скоротила кількість своїх помічників у Білому домі до чотирьох осіб, тоді як "почет" жінки Барака Обами складався з шістнадцяти людей. Відповідно річні витрати на їхню зарплатню з 1 мільйона 240 тисяч доларів зменшилися до 486 тисяч 700 доларів.

Про це повідомляють Fox News, посилаючись на дані щорічної доповіді, котру Білий дім надсилає до Конгресу.

У ній наведено прізвища, посади та заробітні платні всіх працівників Білого дому.


Дружина мільярдера Меланія Трамп виявилася хазяйновитою жіночкою

Як за часів Обами, так і при Трампі, крім безпосередньо помічників дружин президентів в переліку фігурує ще кілька людей під позначками "перша леді". Одначе навіть якщо додати їх, штат Меланії все одно виглядає значно скромнішим за Мішель: дев'ятеро проти двадцяти чотирьох осіб.

Директор із комунікацій офісу Меланії Трамп щодо такої економії повідомила, що у підборі персоналу першу леді цікавить якість, а не кількість. Мовляв, вона прагне бути відповідальною, коли йдеться про гроші платників податків.

Як у 2009-му році написав сайт FactCheck.org, Мішель Обама стала абсолютним рекордсменом із величини штату серед перших леді Америки. Наприклад, на Гілларі Клінтон працювало 19 осіб, а Лора Буш обходилася 18.

Нагадаємо, зате хазяйновита Обама розбила коло Білого дому город – і в цьому її наслідує Трамп. А ще Мішель не гребувала недорогим одягом.

Як відомо, президент Франції Еммануель Макрон нещодавно збурив ЗМІ тим, скільки він тринькає на мейкап. А Франсуа Олланд щороку платив із держбюджету по 100 тисяч євро своєму перукареві.

Фото з Instagram Трамп

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів