Дочка Путіна розлучилася з чоловіком-мультимільйонером - ЗМІ

26 січня 2018, 10:40

Подейкують, молодша донька російського президента Володимира Путіна, 31-річна Катерина Тихонова розлучилася зі своїм чоловіком Кирилом Шамаловим, статки котрого оцінюються в 800 мільйонів доларів.

Щоправда, карколомний фінансовий злет Шамалова, сина давнього приятеля Путіна, Миколи Шамалова пов'язують саме з його входженням у "першу родину" Росії. Тепер екс-зять Путіна повертається на топ-менеджерську посаду в нафтохімічному гіганті "Сибур".

Про це повідомили джерела Bloomberg.

Донька Путіна розлучилася з Шамаловим

Шамалов не бідуватиме, оскільки володіє 3,9% акцій "Сибура" вартістю близько 504 мільйонів доларів. Але значно більший шмат цього пирога, придбаний ним у 2014-му році за 2,2 мільярди доларів (Кирилові на той момент було 32 роки) в одного з головних власників компанії, він продав у квітні 2017-го, другому з головних власників.


Як пояснив інсайдер, Шамалов на цьому заробив "нуль", оскільки володіти цими акціями йому дозволялося, лише доки він був членом клану Путіна. Відтак із завершенням його шлюбу з Тихоновою скінчився і привілей.

Як відомо, Путін практично ніколи не говорить про свою родину. Власне, він ніколи не підтверджував і того, що Катерина Тихонова та Марія Фаассен справді є його доньками. Щоправда, режисерові Оліверу Стоуну російський керманич зізнався, що має онуків. Згодом у Інтернеті з'явилося відео з маленькою дівчинкою, буцімто донечкою Марії.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів