Українська правда

Єфремов у суді визнав свою провину

3 вересня 2020, 10:52
Єфремов у суді визнав свою провину

Російський актор Михайло Єфремов, якого звинувачують у скоєнні смертельної ДТП в стані алкогольного сп'яніння, визнав свою провину в суді.

Про це повідомляє Telegram-канал 360tv.ru.

"У мене заява. Визнаю свою провину", - сказав Єфремов під час засідання.


 
Михайло Єфремов у суді заявив, що винен
фото з instagram 

Нагадаємо, з початку червня, коли сталася трагедія, актор кілька разів змінював свою позицію. Спершу визнавши провину та публічно покаявшись перед рідними загиблого, Михайло став наполягати, що не був винуватцем аварії.

Іще 31-го серпня він заявив про це судові, пише "ТАСС".

"Знаєте, коли похмілля, стан нервовий такий. Потім, коли з кожної праски тобі говорять, що ти винен, починаєш вірити. Відео з місця ДТП показали, де я кажу, що був за кермом - воно змонтоване, це говорить професійний звукорежисер, моя дружина. По губах можна прочитати, що я говорю протилежне. Я не винен у ДТП", - наголосив 56-річний актор.

"Моя провина, безумовно, є. Винен у пияцтві, але всю провину за Жовтневу революцію та Велику Вітчизняну війну я на себе не братиму", - додав він.

3-го вересня прокурор попрохав суддю засудити Єфремова до 11 років колонії загального режиму та заборонити йому керувати автомобілем на 3 роки, повідомляє Meduza.

Також державний обвинувач просить стягти з актора 500 тисяч рублів (приблизно 185 тисяч гривень) на користь старшого сина загиблого водія, а також задовольнити цивільний позов удови, молодшого сина та брата загиблого. Вони вимагають із Єфремова 1 рубль.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

Став відомий рівень алкоголю в крові Єфремова на момент аварії - ЗМІ

Адвокат Єфремова розповів про стан актора після інсульту

Останні матеріали
Княгиня Монако у принтованому курортному шику з чоловіком та дітьми відвідала фестиваль Гримальді
Селебріті
Княгиня Монако у принтованому "курортному шику" з чоловіком та дітьми відвідала фестиваль Гримальді
Клопотенко в спідниці та кроксах одружився під дощем. Фото
Лавсторі
Клопотенко в спідниці та кроксах одружився під дощем. Фото
Дозвілля з 3-річною донькою, селфі з чоловіком та фешн-луки: Світоліна показала, як минув її тиждень
Селебріті
Дозвілля з 3-річною донькою, селфі з чоловіком та фешн-луки: Світоліна показала, як минув її тиждень
Одне тренування на тиждень: Апанасенко у рожевому кетс'юті похизувалася рельєфним тілом
Б'юті
"Одне тренування на тиждень": Апанасенко у рожевому кетс'юті похизувалася рельєфним тілом
Мультяшні герої та багатоярусний торт: ексчоловік Лопес та його вагітна дружина привітали сина з 3-річчям
Селебріті
Мультяшні герої та багатоярусний торт: ексчоловік Лопес та його вагітна дружина привітали сина з 3-річчям
Як летить час: дружина Монатіка похвалилася старшим сином у футбольній формі на випускному з початкової школи
Селебріті
"Як летить час": дружина Монатіка похвалилася старшим сином у футбольній формі на випускному з початкової школи
Далі - тільки вперед: Бронюк привітав сина із закінченням 9 класу та похвалився його атестатом
Селебріті
"Далі - тільки вперед": Бронюк привітав сина із закінченням 9 класу та похвалився його атестатом
Дружина Луніна у хижому купальнику заселфилася на пляжі з акцентом на апетитний бюст
Селебріті
Дружина Луніна у хижому купальнику заселфилася на пляжі з акцентом на апетитний бюст
Більше матеріалів