Червоненко розповів про своє унікальне авто і мрії про онука

11 квітня 2008, 10:00
У четвер у Києві відкрилася перша в Україні виставка, на якій зібрано повно розкошів, "Luxury Temptation". Причому одним з її облич став голова Національного агентства з питань підготовки і проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 Євген Червоненко.

Він розповів про своє круте відтюнинговане авто, а також обмовився ТаблоIDу про свої мрії стосовно онуків.

"Мені вже 48, я багато працюю, повірте мені, у мене за останніх 2 місяці одна мрія - виспатися. Це я замість обіду вирвався сюди зарядити енергією..," - пояснив свою появу на виставці розкошів колишній запорізький губернатор.

При цьому Євген Альфредович із пресою намагався триматися на дистанції. "Я люблю жовті авто, але не люблю жовту пресу", - прокоментував він своє небажання говорити не про автомобілі, а про справи особисті.


Червоненко любить жовті авто, але не любить жовту пресу

"У мене буде син і все буде добре", - відрізав Червоненко на питання, чи народився вже у нього син.

При цьому Євген Альфредович додав, що вважає народження дитини "Глибоко особистим святом".

"Я думаю, громадськість не повинна цим займатися. Те, що буде Альфред Євгенійович - моє особисте свято", - сказав він у коментарі ТаблоIDу.

"У мене з'являється стимул дожити до Євгена Альфредовича другого. Який гратиметься у ці іграшки", - сказав Євген Червоненко ТаблоIDу, вказавши рукою на автомобілі, представлені у холі.

Екс-губернатор хоче дожити до Євгена Альфредовича другого

А у холі павільйону у цей час стояли автомобілі від світових тюнинг-ательє Brabus (GL, CL, S, M), Techart (Magnum, Carrera 4S), Hamann (BMW X5, Lamborghini Murcielago) і шикарного тюнингового бренду MANSORY (Aston Martin, Rolls-Royce, Bentley).

Що ж до свого особистого транспорту, то колишній запорізький губернатор розповів про свою чоловічу... автомобільну гордість.

"У мене " Mercedes" Klemann. Я дуже спокійно ставлюся до ролс-ройсів і не збираюся підкреслювати статус. Те, що допомогло перемогти мені страх за кермом, дало мені сили перемогти страх і в нашій політиці, де часто зрадити - це передбачати", - почав кремезний Червоненко.

Червоненко розповів про свою чоловічу... автомобільну гордість

"Lamborghini"- не мрія, мені досить тієї (машини), що у мене є. У мене немає часу на декілька, але, якби булла б така можливість, і підвернеться такий випадок, як з Klemann, я розгляну, скільки вона коштує і мої можливості", - відзначив Червонець.

На виставку розкошів "Luxury Temptation" він, за його ж словами "приїхав на своєму Klemann".

"Це унікальна машина, у якої 600 кінських сил. У неї давня історія, знайти її мені допомогли мої друзі", - поділився Євген Альфредович.

Залишається лише гадати, скільки коштує це "унікальне" авто Червоненка. Адже після тюнингу у всесвітньо відомому тюнинговому бюро Klemann, машина дорожчає на понад 30 000 доларів.

"Klemann - машина мого свята. Коли мені зовсім погано від роботи, я відкриваю гараж, сідаю в авто, щоб відчути вітер і сказати "Життя прекрасне". Якщо б ДАІ дозволило, я б на ньому доїхав за 1.50 до Одеси", - натякнув екс-губернатор.

"Mercedes" Klemann - "машина свята" і ризику для Червоненка

"2.16 було, вночі", - обмовився він.

"Все наше життя - ризик. Досягають чогось ті, хто ризикує", - додав після розмов про швидкісний спосіб дістатися Одеси Євген Альфредович.

"Ось примусьте мене ходити по канату, і я на першій репетиції вб‘юся. Я не люблю пірнати під воду, хоча пірнаю добре. Я розумію, що є ризик і страх, але людина створена для того, щоб усвідомлено це бороти", - сказав він.

Окрім того, Червоненко запевнив, що на відтюнинговані автомобілі, виставлені на експозиції розкошів, попит буде. "Я знаю, що під ці машини приїде дуже багато важливих людей", - сказав він.

"Ви знаєте, не треба жити ілюзіями та не треба нас корчити бідними. Подивіться. Порахуйте. З'їздіть на Чайку і подивіться, скільки там збирається спортивних машин, хай і недорогих. Тому в Ялті буде ще більше цих машин, навіть буде аукціон", - повідомив затятий автогонщик.

Червоненко каже, що на дорогезні авто попит в Україні буде

"Я наполягатиму на тому, щоб в рамках "Прайм Ялта Раллі" з продажів цих машин відсоток йшов на доброчинність", - додав він.

Водночас з‘явилася на виставці розкошів і дочка Євгена Альфредовича, Олександра. Проте, на відміну від батька, вона навідріз відмовилася давати коментар з приводу особистого транспорту.

Олександра просто розвернулася відповівши: "Ой, ні". Відомо лише, що раніше Сашу Червоненко бачили за кермом червоного джипа за 80 тисяч доларів. Власне, батько якось обіцяв дівчині власне авто на її двадцятиріччя...

Фото Федора Копєйкіна, фото "Фокуса", "Комсомольскої правди в Україні", "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів