Усе про колишню дівчину Андрія Ющенка, яка тепер з колегою Довгого

1 липня 2008, 18:43

Особисте життя дітей українських політиків нагадує багатосерійну мильну оперу. На минулому тижні ТаблоID писав про нову дівчину Андрія Ющенка Лізу, яка виявилася молодшою сестрою ведучої Маші Єфросиніної.

Але згодом, почавши розмотувати клубок зв'язків між "колишніми" і "теперішніми" у зірковій тусовці, ТаблоID знайшов ще чимало цікавого.

Тож Андрій Ющенко змінив колишню дівчину Анну Павлович на Лізу Єфросиніну. Проте відома тусовщиця Аня довго сама не нудьгувала. У нові бойфренди вона обрала не менш впливового хлопця.

Як підтверджують джерела ТаблоID, новим коханим Павлович став ніхто інший як заступник мера Києва Денис Басс. Парочку нещодавно бачили разом у публічних місцях. А ще у березні 2008-го року Денис і Аня разом літали до Мілану, свідчать деякі пасажири авіарейсу.


Денис Басс - новий обранець Ані Павлович

Басс - не менш завидний наречений, ніж Андрій Ющенко. У свої 30 років хлопець встиг стати кандидатом економічних наук і отримати одну з найвпливовіших посад на владному олімпі.

Аня змінила Андрія Ющенка...
...на Дениса Басса

Крім того, Басс працює разом з секретарем Київради Олесем Довгим, який у свою чергу є давнім другом Андрія Ющенка. Одного разу Довгий навіть зізнався, що це він подарував сину президента той злощасний Vertu.

А тепер трохи про саму Анну Павлович. Як і більшість фігурантів цього серіалу, Аня не побоялася розмістити інформацію про себе на сайті "Одноклассники.ру".

З даних, розміщених на сторінці Павлович, стає зрозуміло, що наразі дівчина вчиться у Львівському інституті банківської справи при Нацбанку.

Поступила туди Аня у 2007 році і навчатиметься ще до 2011-го. За чутками, до того Павлович разом з Андрієм Ющенком вчилася в Київському інституті міжнародних відносин, проте її нібито вигнали через систематичні прогули.

Не менш цікава інформація міститься і у рубриці "Друзі". Серед них - чимало відомих і цікавих особистостей.

Аня Павлович дружить з донькою Ющенка, сином Лавриновича і онуком Шеварднадзе

Так, серед друзів Анни Павлович - донька президента Віталіна Ющенко, президент компанії "Познякижилбуд син депутата від Партії регіонів Артур Мхітарян та його сестра, власниця бутіка італійських меблів Астхік Мхітарян, дружина Лева Парцхаладзе Леся Матвєєва, онук колишнього президента Грузії Георгій Шеварднадзе.

Цікавий зв'язок вималювався між колишньою і нинішньою подружками Андрія Ющенка. Віталіна Ющенко дружить одночасно і з однією, і з другою. Водночас Павлович дружить з колишнім хлопцем Лізи одеським бізнесеном Романом Гуревичем

Крім того, у друзях Ані - власник улюбленого ресторану дівчини "Декаданс" Алік Карамазов, російський дизайнер Денис Сімачов, син екс-міністра юстиції Максим Лавринович, "Міс Україна-1997" Ксенія Кузьменко, співак Олександр Воєвуцький, тусовщик Олексій Дівєєв-Церковний.

Вражаючий список мандрів Анни Павлович за 4 роки

Як видно зі сторінки спільнот, в яких бере участь Павлович, за 4 роки дівчина побувала як мінімум на 8-ми екзотичних курортах, причому селилася в найдорожчих готелях. Зокрема, Анна Павлович побувала у Монако, у Бангкоку, у Дубаях, на Мальдвіах, на острові Маврикій.

Аня, як і нова пасія Андрія Ющенка Ліза, відпочивала в одному з найдорожчих готелів світу Бурж Аль Араб

Розкішний інтер'єр готелю
Не менш вражаючі ціни на проживання у готелі

Можна припустити, що на більшість цих курортів Аня їздила ще з Андрієм Ющенком. Так, зокрема, джерела ТаблоID стверджують, що у 2005-му Андрій і Аня відпочивали на Мальдівах, а ще раніше папарацці застукали парочку на пляжі у Туреччині.

Підпис під фото: "Енні"
Не менш красномовними є й групи, в яких віртуально живе Аня Павлович - "Красотки", "Fashion people", "Сборище ленЬ(тяев)", "Брюнетки UA"...

Проте не всі думки Ані зайняті курортами і тусовками. Її тонка душа раптом проявилася на форумі, де гості сторінки зазвичай залишають її власниці свої повідомлення.

У відповідь на вигуки численних друзів Ані на кшталт "Боже, какая же ты красивая" і "Вы девушка из сказки", Павлович відповідає цитатою з Булата Окуджави:

"Давайте восклицать, друг другом восхищаться.

Высокопарных слов не стоит опасаться.

Давайте говорить друг другу комплименты -

Ведь это все любви счастливые моменты".

Фото Артема Жавроцького, фото з сайту КМДА, з сайту "Однокласники.ру" та фото PHL

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів