Богатирьова починала швачкою, а її зовнішність - плід сили волі

20 серпня 2008, 11:33
Тепер імпозантна білявка Раїса Богатирьова - прикраса чоловічого товариства. Хай то буде вечірка президентського секретаріату чи ложа Ахметова на матчі "Шахтаря".

Причому, як випливає зі слів секретаря Ради нацбезпеки, вся ця нинішня краса регіоналки - результат її налаштованості й сили волі, а не як не пластичної хірургії. Або ж і хірургічного втручання, але не такого вже й дорогого.

Так, чутки про неймовірні суми, які Богатирьова нібито витратила на свою зовнішність, регіоналка назвала "вигадками опонентів".

"Щоб підтримувати зовнішність на належному рівні, необхідні, у першу чергу, не гроші, а сила волі й бажання бути красивою. Повірте, косметичні внески у матеріальному вираженні невеликі, але дуже значимі у плані самоорганізації. Далеко не всім вдається налаштувати себе на потрібний лад", - переконувала секретар РНБО в інтерв‘ю журналу "Личный счет".

Так виглядала нинішній секретар РНБО Богатирьова кілька років тому
Чутки про неймовірні суми, яки Богатирьова нібито витратила на свою зовнішність, регіоналка назвала "вигадками опонентів"

Тим більше, що, як запевнила Богатирьова, у неї ніякого бізнесу немає, є лише певні трудові заощадження.


"У мене немає ні заводів, ні фабрик, ні земельних латифундій. І це не викликає у мене ніякого дискомфорту. Я щаслива людина. Моє багатство - саме життя, сини, Марія..," - запевняла Раїса Василівна, спростовуючи чутки про її власний фармакологічний заводик.

"У мене немає навіть свічкового заводика. Немає ніякого бізнесу. Я цілком віддаюся служінню державі. Знаєте, прав Іоанн Златоуст, що закликав кожного займатися однією важливою справою. Справа мого життя - служити нації", - гордо видала регіоналка.

Після появи "сили волі" й "бажання бути красивою" і До того...

До слова, окрім 18-річної політичної діяльності і самореалізації у якості медика гінеколога, Раїсі Василівні довелося ще й швачкою побути. Тому як "рученьки терпнуть, злипаються віченьки" регіоналка теж знає з власного досвіду.

"На відміну від Маргарет Тетчер, яка працювала у бакалійній крамниці батька, я свої перші гроші отримала, працюючи швачкою на фабриці. Тоді мені було всього 17, і першій зарплатні передували ріки сліз. Було дуже важко пристосуватися до швейної машинки, щоб виконувати норму. Зрештою, я справилася й одержала перші 110 карбованців", - розповіла секретар.

При цьому, за її словами, свої перші гроші Богатирьова віддала матері. Вона, мама у їхній багатодітній родині була економістом, бухгалтером, завгоспом і стратегом планування сімейного бюджету.

Пам'ятаю оце: рученьки терпнуть, злипаються віченьки...

"Я назавжди запам'ятала цей момент. Мама взяла гроші, поклала мені руку на голову, а вона у нас була "скупа" на пестощі, і... заплакала. Мені здається, тоді я вперше відчула почуття фінансової відповідальності і, відразу, подорослішала", - зізналася регіоналка.

А от у власній сім‘ї останнє слово у плануванні сімейного бюджету Раїса Василівна лишає своєму чоловіку.

"З першого дня сімейного життя ми з чоловіком обоє беремо участь у наповненні бюджету, тому впевнена - в сім‘ї має бути один бюджет. Зараз користуємося ним в залежності від потреб. Проте, основні рішення по покупках приймає чоловік. От така, не дивлячись на мою посаду, у нас традиційна українська родина", - каже вона.

Та, в принципі, за словами Богатирьової, секретар РНБО виходить якась зовсім не транжирка: "...Поки що купую тільки книги. Дуже люблю читати. І, звичайно, як будь-яка жінка, інвестую кошти у себе і родину", - каже вона.

Раїса Василівна гроші вкладає мудро - у книги, у себе й у родину

І взагалі, у магазині Раїсу Богатирьову зустріти можна не часто - на щастя, як вона каже:

"Я ще не звикла, що вся увага може бути прикута до твоєї персони. І особливо останнім часом якось ніяково себе почуваю від пильної, хоча й доброзичливої, уваги в магазині, на вулиці".

І в казино Богатирьова, за її словами, теж не грає. Хоча й не заперечує, - вона людина азартна. Каже, політика привчила. Там постійно потрібні сильні емоції, інтуїція, почуття ризику та імпровізації.

Фото ТаблоIDа, джерел ТаблоIDа та фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів