Зять Тимошенко розповів, як йому ледь не ампутували ногу

30 вересня 2008, 11:33

Злочинці завжди повертаються на місце злочину. Своїм прикладом цю тезу підтвердив і зять прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко Шон Карр. Музикант-байкер став гвоздем одеського осіннього мотофестивалю "Гоблін-шоу".

Щоправда, згадувати літні події коло Одеси Шон відмовляється. А от те, що популярність Карра - здебільшого заслуга його політичної тещі, чоловік Жені Тимошенко визнає.

"Я усвідомлюю це, але при всьому бажанні це вже не виправиш... Проблема ще в тому, що до нас занадто багато уваги, а це заважає особистому життю", - пояснює він в інтерв‘ю "Сегодня".

"Мене часто запитують, чи хочу я зробити татуювання своєї тещі, але це, я вважаю, ненормально", - ділиться думками Карр і заперечує чутки про те, що усе його тіло вкрите татуюваннями.


"Мене часто запитують, чи хочу я зробити татуювання своєї тещі, але це, я вважаю, ненормально"

"Не все, звичайно, але я до цього прагну (сміється). На одному плечі у мене витатуйований джокер, на іншому черепи, на руках абстракція, на зап'ясті браслет у вигляді окови. А на череві, подивіться самі...от таке чудовисько", - розкладає все по полицях Шон.

Щодо чудовиськ. Здається, що саме чудовиськами бачить зять Тимошенко водіїв на українських дорогах.

"З кожним роком погіршується ситуація на дорогах. Вибачте, але українські водії трохи божевільні. Хочеться вірити, що до Євро-2012 дорогами займуться і проблема зникне. Ще в Україні мені не вистачає гарного якісного року, а взагалі мені подобаються тут люди, не враховуючи водіїв (сміється), ви дуже дружелюбні", - ділиться фронтмен групи "DVS", який вже чотири роки живе в Україні.

"Вибачте, але українські водії трохи божевільні"

За словами, Карра, у нього і пригоди з даїшниками часом трапляються: "Буває, що зупиняють. Одні документи перевіряють, інші - впізнають і навіть цікавляться, чи потрібна мені допомога". Каже, в аварії теж, бувало, втрапляв.

"Давно. У Британії. Лисиця перебігала шосе, і, щоб не задавити неї, я вивернув убік. Здорово тоді упав, коліно тріснуло, як сказали лікарі: ще трошки, і довелося б ногу ампутувати", - розповідає страшні пристрасті зять леді Ю.

Зараз Шон милує свій байк "Harley", який він доробляв своїми руками і багато чого там поміняв. Окрім того, і своїм друзям Карр, за його словами, зібрав чимало байків власноруч.

"...Коліно тріснуло, як сказали лікарі: ще трошки, і довелося б ногу ампутувати"

"Дуже багато, вже і не згадаю скільки. Якось мені дуже подобалося оновлювати старі мотоцикли, продовжувати їм життя. Дев'ять зібраних мною мотоциклів навіть завоювали нагороди на конкурсах тюнингу. В Україні я рідко цим займаюся, потрібні запчастини у вас або відсутні, або занадто дорогі", - додає Шон.

"Пам'ятаю, якось на батьківщині я зібрав собі два байки, дуже довго трудився над ними, потім вирішив випробувати свій витвір. Прокотився в околицях, зайшов на кілька хвилин у бар, а коли вийшов - його вже не було..," - розповідає рокер.

Але дружині Жені приводу для ревнощів до байків, запевняє Карр, немає: "Ні, Женю я люблю більше. Вона це знає".

Шон любить дружину Женю більше, ніж свої байки

Свою українську Євгенію Шон любить, а от мову дружини все ніяк не вивчить.

"Раніше українська мені взагалі здавалася нездоланною, а по складності нагадувала японську. Мені є з чим порівнювати, тому що крім англійської я володію іспанською та французькою. Я часто у роз'їздах, тому вивчити українську до кінця не можу, мені Женя перекладає", - зізнається він.

Однак, як запевнив зять Тимошенко, слова подяки і російською, і українською він знає ідеально.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів