Тимошенко і "падонок" Карр купили "падонковий" бар. ФОТО

Четвер, 10 липня 2008, 14:28
Якщо бути "падонком", то вже у всьому. Після того, як Шон Карр, вступив у ряди байкерського об'єднання "Падонкі", рокер-забіяка, схоже, й ресторанчик тематичний облаштує.

За інформацією газети "Сегодня", вже до вересня у Києві може з'явитися новий ресторан зятя прем‘єра Шона Карра та Жені Тимошенко. Це підтвердив приятель музиканта Олександр Суханов.

 

Водночас родичка Євгенії Карр, тітка Юлії Тимошенко Антоніна Ульяхіна заперечує, що заклад належить Жені.

"Ми з нею спілкуємося часто, але ні про який новий ресторан Женя не розповідала. Тому я думаю, що це просто чутки й нічого більше", - прокоментувала тітка прем‘єр-міністра.

 

Розташований заклад у напівпідвальному приміщенні житлового будинку на вулиці Шота Руставелі 12. Нині там, на 100 квадратних метрах, роблять капітальний ремонт. Передбачається, що там буде три зали й величезна кухня.

 

Як пише газета, таке приміщення у центрі столиці коштує близько мільйона доларів. Та й капремонт обійдеться недешево.

 

Як саме буде виглядати і називатися новий ресторанчик сімейства Тимошенко-Карр поки невідомо. Щоправда, Олександр Суханов розповів, що приміщення цілком перероблять і створять справжнісінький рокерський інтер'єр. Та й головними відвідувачами будуть байкери.

 

 

Між іншим, раніше тут був концерт-бар "Гараж", де збиралися ті самі київські байкери. На підлозі було намальовано дорожню розмітку, на стелі висіли дорожні знаки, а зі стіни стирчала стара автівка.

 

 

Усередині ще можна знайти залишки старої обстановки, а на вхідних дверях ще не стерли емблему міжнародного об'єднання байкерів "Падонкі".

 

Наскільки ж дорогим буде заклад, поки сказати важко.

"Ціни ще невідомі. Наскільки я знаю, ще навіть меню не обговорювали", - пояснює друг Шона Карра.

 

 

Тож якщо раніше сімейство Тимошенко-Карр асоціювали з попсовою кулінарією дніпропетровської "Вареничної", тепер молоде подружжя розбишак переходить на "тяжкорокову" байкерську кухню.

 

Фото "Сегодня" та фото "Газети по-українськи"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів