Донька Медведчука зробила його дідом і показала, де провела дитинство

14 жовтня 2008, 17:50
Після одруження старшої доньки Віктора Медведчука Ірини з москвичем Андрієм і без того не надто публічне життя цієї парочки поринуло у суцільну темряву. Ірина та Андрій не дають інтерв'ю і не потрапляють у скандальні хроніки.

Проте нещодавно світло на їхнє подружнє життя пролила дружина Медведчука Оксана Марченко.

В одному з останніх інтерв'ю газеті "Факты. События и люди" телеведуча, яка подарувала "сірому кардиналу" Кучми доньку Дашу, зізналася: вони з Віктором нещодавно стали дідусем і бабусею.

"Вона (Ірина) вже зробила нас дідусем і бабусею. Ми спілкуємося з сім'єю Ірини, їздили нещодавно з Дашкою до малюка", - розповідає Марченко.

Ірина Медведчук, найімовірніше, на фоні Міланського собору Дуомо з сумочкою Hermes

Незважаючи на те, що Ірина не є рідною донькою Марченко, та й різниця у віці в них невелика, Оксана каже, що у них - "чудові стосунки".


"Але інакше й бути не могло, я одразу сказала чоловіку: "Я люблю все, що пов'язано з тобою", - каже вона.

"У нас тепер велика італійська сім'я: у мене ще сестра і брат. У сестри двоє своїх дітей. У мами вже чотири роки як новий чоловік, але ми спілкуємось і з ним, і з моїм батьком. І жодних з'ясувань стосунків! Ніколи!", - хвалиться Марченко.

26-річна Ірина Медведчук стала мамою

Хоча дружина Медведчука більше нічого не розповіла про його старшу доньку, ТаблоID розшукав її у соціальній мережі. Ірина Медведчук, як і більшість українських VIPів, знайшлася на сайті "Одноклассники".

Крім фото на фоні готичного собору, на сторінці Ірини міститься ще трохи цікавої інформації.

Так, стає зрозумілим, де саме здобувала освіту донька Медведчука.

Свою закордонну освіту Ірина розпочала з 1988 року. Тоді їй було 6 років

Виявляється, цілих 12 років Ірина вчилася у міжнародній школі для хлопчиків і дівчаток Institut Auf Dem Rosenberg у Сент-Галлені (неподалік від Цюріху, Швейцарія).

Інститут Розенберга - це початкова (2 - 8 класи) і середня (9 - 12 класи) школа, яка готує своїх учнів до вступу в американські, британські і європейські університети.

Ірина сумує за своїми друзями зі Швейцарії

Ірина Медведчук, згідно з інформацією, яку вона сама вмістила на "Одноклассниках", навчалася там з далекого 1988 по 2000 рік, тобто з 6 до 20 років.

Відгуки школярів про життя і навчання у Сент-Галлені зберігає гостьова книга на сайті цього навчального закладу. Не загубилися там і пости випускниці школи Ірини Медведчук, яка періодично дописує про те, як вона сумує за своїми друзями і шкільними роками.

Інститут Розенберга, в якому вчилася донька Медведчука
За цими партами Ірина 12 років гризла граніт науки

Пізніше диплом Інституту Розенберга дозволив дівчині продовжити освіту у Швейцарії. З 2000 по 2004 рік Ірина вчилася у Женевському університеті (Webster University).

Як колись розповідав сам Медведчук, у Женеві Ірина закінчила факультет міжнародних відносин. А потім Ірина повернулася в Україну, де працювала журналістом в глянцевому журналі "Gallery".

Ірина та Андрій зробили Медведчука дідом

Проте довго на Батьківщині донька Медведчука не затрималася - вийшла заміж за російського хлопця Андрія Рюміна і залишилася у Москві. Вочевидь, у сусідній державі Ірина "застрягне" на довго, адже саме у Москві донька Медведчука вже почала "пускати коріння".

Зв'язок же з Росією її батька пішов куди далі - на хрестинах своєї молодшої доньки Даші Медведчук взяв у куми самого Володимира Путіна...

Фото ТаблоID, estudy.ru, Одноклассники.ру

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів