Перед Африкою Журавську мучили історією і політінформацією

17 листопада 2008, 14:49

У суботу племінниця заступника київського мера Ірина Журавська полетіла в Йоганнесбург, де 13 грудня пройде фінал конкурсу "Міс світу".

До Південно-Африканської республіки Іра захопила із собою маму і три валізи суконь.

"Міс Україна 2008" Ірина Журавська
Журавська під час останньої примірки
До Африки українка повезла 3 валізи суконь

Колекція Журавської від дизайнера Інни Черняк складається з 6 вечірніх, 4 коктейльних і однієї фінальної сукні, яку глядачі зможуть побачити тільки під час трансляції конкурсу.

А проводжали Журавську до Африки з особливим пафосом. За день до відльоту в галереї "Лавра" відбувся показ вечірніх суконь у рамках Trade Mark Defile, присвячений Ірі.


Сумська привела на "тусу" доньку Тоню Паперну
Не могла собі відмовити у порції моди і Кужель (праворуч)

На модну подію, крім самої Журавської, злетілися тусовщики з категорії "саморозкручуваних зірок", які не втрачають жодного приводу засвітитися перед камерами.

Посипайко обнімався з дівчиною з косою
А Розинська, як завжди, робила круглі очі на камеру. А її бідний помічник у рожевій кофтинці аж спітнів

Сама ж Журавська зізналася, що зовсім не хвилюється у зв'язку з майбутнім конкурсом, тому що повністю впевнена у своїх силах, своїй підготовці та, звичайно, у вбраннях.

Іра також поскаржилася, що останні півроку вона тільки і робила, що готувалася до майбутньої поїздки до Йоганнесбургу.

До підготовки входили як щоденні заняття хореографією, так і "політінформація": вивчення історії України і Південно-Африканської Республіки, а також розгляд політичної ситуації у світі.

Журавська перед поїздкою в Африку вчила історію та підтягувала англійську

Крім цього, дівчина налягала на вивчення англійської, яка, за словами скромниці Журавської, і до конкурсу була непогана.

"Знань мови мало не буває. А якщо врахувати, що я місяць буду знаходитися у компанії більше сотні дівчат, з яких російську знають лише дві-три людини, хочеться почувати себе в цьому колі на висоті", - каже "Міс Україна-2008".

Ще менш скромною вирішила бути голова оргкомітету конкурсу "Міс Україна" Лілія Кузнєцова, заявивши, що на перемогу в майбутньому конкурсі у Журавської великі шанси.

Кузнєцова вже приміряє на голову Журавської корону "Міс Світу"

"Про це говорить хоча б той факт, що в букмекерських конторах, які зараз уже роблять ставки на переможницю "Міс Світу", Іра входить до трійки лідерів разом з іспанкою та венесуелкою", - стверджує Кузнєцова.

За матеріалами "Комсомольской правды в Украине" та модного дому "Юнона"

Фото Дмитра Амідова, модного дому "Юнона", "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів