Янукович-молодший назве дочку на честь прабабки-сапера

4 грудня 2008, 11:30
Молодший син екс-прем‘єра Януковича Віктор у свої 27 років вже мріє про спокій. Щоправда, про повернення до автомобільного спорту він також мріє. А ще Вітя вже точно вирішив, яке ім‘я дасть своїй донці, якщо та у нього буде.

"Коли, дай боже, у мене з'являться свої діти, питання імені буде для мене другорядним. У першу чергу я буду піклуватися про їхній добробут, про те, щоб вони пишалися процвітаючою Україною, щоб у їхній рідній країні була гарна екологія і люди, які радіють життю", - трохи пафосно каже син "проффесора" в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

"Хоча якщо у мене буде дівчинка, то обов'язково назву її Марією - на честь улюбленої покійної прабабки. Вона була по-справжньому близькою для мене людиною. Дуже вольова жінка, дуже добра, жіночна. Усю війну вона пройшла сапером, потім була старшим майстром з ремонту штурманських приладів. Працювала у Маріупольському пароплавстві", - розповідає Вітя.

"Життя розпорядилося так, що їй часто доводилося змінювати місце проживання. Від неї я успадкував пристрасть до подорожей, любов до моря. Прабабця мала воістину енциклопедичні знання, знала масу захоплюючих історій. Я обожнював у неї бувати. І мені її зараз дуже не вистачає", - зізнається регіонал під два метри зростом.

Якщо у Віті буде дівчинка, то обов'язково назве її на честь улюбленої покійної прабабки

Що ж до свого імені, яке у Віті від батька, то Янукович у "спадкову ауру імені" не вірить. Каже, взагалі не вірить у прикмети та зовсім не забобонний.


"Генетично риси характеру можуть передаватися. Швидше за все, від батька я успадкував працездатність і цілеспрямованість, від мами взяв сентиментальність і доброту. А ідея назвати мене Віктором належить моєму брату", - каже він і додає, що ім'я - не принципове, головне - щоб людина була хороша.

Щоправда, до того, як називати дитину, потрібно було б її народити, разом із жінкою. У жіночому питанні у Віктора-молодшого є свої преференції.

"Я люблю грамотних, розумних, тактовних дівчат. Розумію, що людина, яка буде поруч, повинна любити мене настільки сильно, щоб приймати мій спосіб життя, мою зайнятість, ставитися до цього з розумінням", - ділиться Віктор Вікторович.

"Звичайно ж, хочеться, щоб у першу чергу в мені бачили мене самого, а не мій статус. Я завжди скептично ставився до дівчат, у яких на першому місці гроші та становище у суспільстві", - додає він.

Янукович-менший шукає грамотних, розумних, тактовних дівчат

Молодий Янукович зізнався, що вперше він закохався років у п'ять, причому в дівчинку старшу за нього. "...Напевне, тоді у мені вперше і заграло чоловіче "я", - припускає Вітя.

Та й поезією Янукович-молодший не гребував: "Вірші писав, але не дівчині, а просто так, для себе. Потрібно було кудись подіти емоції, які переповнювали мене, от і виливав їх на папір".

А ще, за словами молодого неодруженого регіонала, він з дитинства звик щось майструвати, спостерігати за тим, як робляться ремонти.

"...Коли щось ремонтували, мені подобалося за цим спостерігати і брати участь. До речі, я займався будівельним бізнесом, працював заступником директора у будівельній компанії. Причому і сам був непоганим будівельником, оскільки розбираюся і в економічній частині проектів, і в технологіях", - гордо розповідає Янукович-менший.

"Я взагалі багато чого вмію робити. Дитинство провів у бабусі в селі, а там і дерева саджав, і город просапував, підсапував, і колорадських жуків знищував, і кури годував, і собак виховував. Причому собак серйозних - кавказьких вівчарок", - хизується він далі.

Завидний жених: і дерева саджав, і город просапував, підсапував, і колорадських жуків знищував, і кури годував, і собак виховував...

І якщо хтось мріє завести собі садибку, яку не-будь ділянку, городик, то Вітя Віті через це вже пройшов - каже, вистачило дитячого досвіду. А на питання, чого ж він для себе хоче, депутат відповів:

"Швидше за все, спокою - не в тому плані, щоб спати по 12 годин на добу, хоча гарний сон - це похідна спокою. Хочеться більше часу приділяти собі, близьким, улюбленій справі".

"Мрію продовжити заняття автоспортом, хоча розумію, що ця мрія віддаляється все далі й далі. Колись я показував непогані результати, але прийшов час заробляти собі на життя, якось крутитися, і я став пропускати тренування, а потім пішов з автоспорту. Але, знаючи себе, свої амбіції, впевнений, що я не зупинився б на рівні регіонального пілота", - впевнений він.

А казав, що завжди пристібається паском безпеки. Ай-яй-яй!

"Так, я справді й сам пристібаюся, й усім раджу робити те саме - незалежно від водійського стажу. Якщо, не дай боже що, подушка безпеки ефективно спрацює лишу у поєднанні з паском. Цього правила безпеки я дотримуюся залізно. На жаль, в автошколах не вчать етиці на дорогах, водійській етиці", - каже політик.

А недавно, за словами Віті, він для себе намагався відновити хронологію: які машини водив, скільки на них їздив.

"Почав учитися досить рано, років з 12-13, на третій моделі "Жигулів". Своя машина з'явилася років у 16 - з товаришем купили стареньку "Ниву". Тоді прав у мене ще не було, але у покупці машини я брав участь. У Києві якийсь час їздив на "Skoda", але ніщо не вічно. Зараз на ній їздять мої співробітники, а я пересів на "Infinitі", - зізнається він.

Зі своїм приходом у політику Янукович-молодший змінив не лише машину, а й сам, за його зізнанням, змінився. "Погано, що нервові клітки не відновлюються", - сміється він і каже: "Знаєте, у Висоцького є така пісня: "Я не люблю, когда мне лезут в душу, особенно, когда в нее плюют".

Фото "24ua", журналу "Публичные люди", фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Фокуса"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів