Як Влад Яма надірвав психіку у період літаючих стільців

10 грудня 2008, 15:02

Партнер Наталії Могилевської по проекту "Танці з зірками" Влад Яма уявляє своє майбутнє та нарікає на свою скромність і поступливість.

Хоча Влад точно не може сказати, яким буде його майбутнє через десять років, він зізнається:

"Мені б хотілося, щоб до того моменту я, прокинувшись раннім сонячним ранком, міг вийти на зелену галявину на подвір‘я власного, не найменшого будинку (посміхається). Поснідати зі своєю родиною. Через десять років, теоретично, це вже будуть мої дружина і дитина, а, може, і не одна дитина".

"Щоб потім відправитися на роботу в танцювальну школу. Зі своїм ім'ям на вивісці. Як мінімум. Сподіваюся, все так і вийде", - додав танцюрист в інтерв‘ю журналу "Отдохни!".


Цікаво, чи є місце для Ліліани у планах Ями?

Окрім своїх міркувань щодо майбутнього Яма розповів і про те, яким він себе бачить.

"Я не надто експресивна людина. Навіть якщо я чую щось погане, я готовий... змовчати, стерпіти, переварити все це усередині. В ім'я загального блага. В мені дуже довго все це набирається, але якщо чаша переповнена, то тут вже..," - починає він характеризувати свою особистість.

Яма, зокрема, запевнив, що жити у якійсь дисгармонії із самим собою і зі своїм характером, вивертати себе на виворіт він би точно ніколи не став. Окрім того, лиса зірка визнає, що часто вдається до критики.

"Прислухатися до себе, зсередини, я не можу сказати, що я люблю критикувати. Але якщо подивитися на мене з боку оточуючих, напевно, вони можуть так сказати: так, він це любить. Розумієте про що я? Не можу сказати, що мені це подобається. Але роблю я це регулярно", - сміється він, коментуючи.

А Яма і так золотий, йому і перефарбовувтаися не потрібно!

Є у Влада й інші, на його думку "мінуси".

"Приміром, я люблю відтягати те, що мені робити не подобається, але робити потрібно, на останній момент. Тато мій завжди з цього приводу каже: досить тягти волинку. От це в мені досі сидить", - зізнається він.

"Я буваю занадто податливим. У житті це може, добре, але у роботі далеко не завжди. Мене можна легко вмовити. Особливо у питаннях, які стосуються грошей. Я і раніше, приходячи кудись на ринок, не міг торгуватися. У мене це виходило якось дуже невміло, незграбно, і, як правило, нічого розумного з цього не виходило. А зараз і поготів", - сміється зірка.

Далі танцюрист продовжує себе описувати. Тож Влад Яма...: "Він по-перше, відданий. Мені так здається. Він постійний. Наполегливий. Він намагається бути пунктуальним. І дуже сильно ображається на себе, якщо це не відповідає дійсності".

"Мене можна легко вмовити. Особливо у питаннях, які стосуються грошей"

"Він практично не вміє брехати і вивертатися. Це і плюс, і мінус насправді. Ну й іноді... надто скромний. Дотепер", - додає він. А ще зізнається, що змінився.

"Згадуючи себе, скажімо, років шість тому, з жахом розумію, наскільки тоді я був спокійний, малоцікавий та іноді навіть нудний. Для оточуючих. Для компаній. Для дівчини. Навіть для себе. "Зараз, незважаючи на те, що я вважаю себе людиною стриманою, став набагато емоційнішим. Мені подобається розвиватися внутрішньо. Став більше реагувати на навколишній світ", - запевняє він.

А причини прості - "життя так складалося".

"Були періоди, коли потрібно було багато працювати, і було неймовірно важко. І фізично, і морально. Були якісь проблеми у стосунках з дівчиною. Сварки, скандали, сльози, стільці, які літають по квартирі. Кажуть же ж, нервові клітини не відновлюються. Був період, загалом, коли я свою психіку трошки надірвав", - зізнається Яма.

"Був період, загалом, коли я свою психіку трошки надірвав"

"Вчасно все це закінчилося. Це такий неоціненний досвід, за який я дякую долі. Але... От пройшов цей період, і більше я такого не хочу", - швидко додає він.

А ще, ясна річ, поділився Влад трохи і своїми стосунками з дівчиною, Ліліаною. Каже, у них то "вибухи", то "водоспади".

Усі фото з журналу "Отдохни!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів