Галліну Горбаль два шлюби нічому не навчили

31 грудня 2008, 13:07
Співачка Галліна, яка останнім часом не дуже то й співає, живе собі у заміському будинку разом з маленькою дочкою. Нещодавно колишня дружина банкіра-регіонала Василя Горбаля завершила ремонт у своїй київській квартирі, а зараз готується до повернення у шоу-біз.

А на дозвіллі Галя ділилася своїми секретами повернення у форму після пологів, а також спогадами про два колишні шлюби.

"Щоб швидко повернутися у форму, ще під час вагітності потрібно обов'язково зволожувати шкіру для того, щоб вона зберегла еластичність, а потім не залишилося розтяжок", - поділилася Галліна в інтерв‘ю журанлу "Лиза. Добрые советы".

"А після пологів рекомендую походити на масаж. Також можна купити крем на основі перцю, що сприяє тому, щоб ваша шкіра знаходилася у тонусі", - додає співачка.

Між іншим, саме народження дитини розлучена місіс Горбаль, сміючись, називає чудовим виходом, коли потрібно якось пережити розлучення і додає:


"Розповім, як я пережила розлучення. Потрібно всі гроші, які є, вкласти у путівку і виїхати у подорож. Необов'язково у кругосвітню, це може бути одна країна. Головне - поміняти оточення, побачити багато нового і цікавого, познайомитися з новими людьми, насолодитися природою. Причому зробити це потрібно терміново, одразу ж після розлучення!"

Галліна радить долати деперсію після розлучення пологами

Галя Горбаль, наприклад, виїхала в Індію. А коли повернулася, у неї, за її словами, відбулася переоцінка цінностей.

"Я усвідомила, що дуже правильно зважилася на цей крок - на розлучення. І якби я цього не зробила, те невідомо, у яких стосунках я знаходилася б зараз з колишнім чоловіком. А так ми лишилися рідними людьми", - зізнається жінка.

Нагадаємо екс-чоловік тусовочної артистки брав участь у хрестинах її доньки Софії-Марії.

До речі, на питання, які вимоги висуватиме Галя для своїх майбутніх "принців", вона відповіла, посміхаючись: "Я ніколи не висувала вимог ані перед заміжжям, ані після".

Горбаль: "Я ніколи не висувала вимог ані перед заміжжям, ані після"

"Мій перший шлюб був скоростиглим, це була "проба" - яке це бути заміжньою. Тоді мені було 18 років, і ми прожили разом буквально рік, а потім розлучилися. Тож з цього шлюбу я для себе нічого не почерпнула", - зауважує вона.

"Другий шлюб (з Василем Горбалем) був успішним і довгостроковим - 10 років спільного життя. Ми познайомилися, коли мені було 20, а чоловіку - 25, і це було свого роду становленням на ноги", - згадує співачка.

"Потім цей етап нашого життя вичерпав себе. Звісно, можна було жити далі. Але коли люди одне одного вичерпують, потрібно щось змінювати", - впевнена вона.

Перший шлюб для співачки був "пробою", другий, з Горбалем, - "успішним"

Далі, каже Горбаль, були два варіанти - або розійтися у прекрасних стосунках, або продовжити жити разом, а потім розлучитися "у стані війни". "Ми вирішили розлучитися мирно - потім, щоб у житті кожного з нас настав новий етап", - додає вона.

"А які висновки я зробила... Знаєте, це буде неправдою, якщо я скажу, що тепер я знаю, як потрібно поводитися у шлюбі. Це все дуже індивідуально. Я не знаю, яким буде мій наступний чоловік, лише знаю, що наші стосунки будуть будуватися по-новому. І також не можу з упевненістю сказати, що оце я буду робити, а це - ні", - зізнається артистка.

А шукає Галя чергового "принца" за критеріями відносно невибагливими: однодумець, відданий, і щоб кохав - для повного жіночого щастя.

Наостанок екс-дружина Василя Горбаля підкреслила, що ні краплі не шкодує про те, що розлучилася. Інакше б, каже вона, у неї не було б доньки.

Фото "Лиза. Добрые советы", www.burda.ua та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів