Симоненко збирається балувати свою позашлюбну доньку та сам її сповиває

5 лютого 2009, 14:33

Хоча народження позашлюбної дочки комуніста Симоненка Марії наробило багато галасу, її мати Оксана Ващенко впевнена - мине місяць і ніхто й уваги вже на неї не зверне.

У черговому інтерв‘ю радіожурналістка і коханка лідера Компартії розповіла про їхню дитину "не по зальоту" та татка-Симоненка.

"Ніхто не буде жертвувати ні стосунками, ні, тим більше, дитиною, яку ми хотіли. Адже це не була дитина по зальоту", - наголосила Ващенко в інтерв‘ю газеті "Новая".

Як розповіла білявка-розлучниця, Петро Миколайович під час її пологів присутнім не був.


"У мене такий характер, що у схожих ситуаціях я розраховую винятково на себе. Коли народжувала, чиясь присутність могла лише завадити", - пояснила вона.

Як запевняє жінка, комуніст "дуже хотів дочку".

"Я народила вранці, зателефонувала Петру Миколайовичу, він відразу приїхав з величезним букетом білих троянд... Сказав дуже просто: "Велике спасибі тобі за дочку", - згадує Ващенко.

Як каже коханка комуніста, у Симоненка зальоту не було

За її словами, жінка дві години лежала у пологовому залі, а потім дочку Машу принесли до неї у палату і більше їх не розлучали.

"У нас немає няньки і не буде. Я сама буду займатися своєю дівчинкою. Як можна довіряти свою дитину сторонній людині? Це ж обмін енергетикою, взаємний зв'язок. У крайньому випадку, крихітку можна лишати на близьких. Мені буде допомагати моя мама, хоча й працює (вона - доктор педагогічних наук)", - розповідає коханка Петра Симоненка.

"Але дитина не буде рости ізольовано - плануємо її й у дитячий садок віддати. Хочу, щоб дочка спілкувалася і з іншими дітьми", - додала журналістка.

І звісно, як стверджує Оксана, вона б сміливо лишила доньку на її батька-комуніста.

"Природно! Я йому цілком довіряю. Він постійно носить Машу, вона вже звикла до його рук. Кажу йому: "Потрібно її у ліжечко, а то звикне засинати на руках". А він мені: "Нічого страшного, треба буде - буду носити", - переповідає Ващенко зворушливі моменти з їхнього з Симоненком співжиття.

Лідер КПУ тепер носить доньку на руках

Між іншим, сповивати дочку Оксану, за її словами, вчили мама і Петро Миколайович: "У нього це набагато краще виходить, ніж у мене. І взагалі він першим сповивав Машу".

А от першого купання у малечі на момент інтерв‘ю ще не було - пуповина не зажила. І гуляти маленьку ще не возили. Вирішили, що винесуть, коли потеплішає.

"Я думала, що вона буде спокійною: вагітність проходила без поштовхів у животі. Але дитина у мене з характером. Якщо хоче їсти - то подавай їй тієї ж миті", - розповідає про характер Марії Ващенко.

Особливих розбіжностей з приводу виховання дочки у журналістки та комуніста, здається, теж немає.

"Ми з ним домовилися, що балувати Машу не будемо. Я завжди його просила про це, тому що бачила, як він хотів цю дитину, чекав, переживав. Адже дитина може сісти нам на голову. Петро Миколайович завжди сміявся і казав: "Ну хоч трошки - а я її балувати буду", - ділиться жінка.

Петро Миколайович збирається свою Машу балувати

За словами Ващенко, вони "зберегли два рожевих браслетики, які у пологовому були вдіті Маші на ручку. Там вся інформація про неї". А фотографувати дочку почнуть, лише коли похрестять. Правда, кого взяти у куми, Симоненко і Ващенко поки не вирішили.

"Ще ні, але це не будуть VIP-особи. Ви ж знаєте ці історії, коли Порошенко брав у куми Ющенка, а потім похресника не бачили і не хотіли бачити. У нас такого не буде. Хрестити будуть наші спільні друзі, які знали про наші стосунки. Похрестимо дочку у православному храмі", - розповіла Оксана.

Друге, церковне ім'я дочці батьки теж поки не вибрали: "Я дивилася у церковний календар - у січні багато чоловічих імен. Був лише день Тетяни та Анни. Але ми не задумувалися над цим, адже навіть коли дочка не народилася, знали, що буде Марія - на честь покійної мами Петра Миколайовича".

"А от у мене і Петра Миколайовича іншого імені немає. Незважаючи на те, що мене хрестили як Ксенію", - додала вона.

Між іншим, старші сини Симоненка зі своєю сестрою поки що незнайомі. "Сини Петра Миколайовича її ще не бачили, але знають, що у них є маленька сестричка. Вся справа у часі. Адже їй тільки два тижні", - виправдовується журналістка.

Оксана Ващенко та її коханий комуніст поки не визначилися з майбутніми кумами

Також Оксана попередила, що не збирається безвилазно сидіти вдома, хоча у квартирі є Інтернет, і можна готуватися до програм. Вона пообіцяла, що буде ходити на ефіри, а в цей час мама догляне за малям.

"Я розумію, що з'явилися певні труднощі... Єдине, що я сказала: Петро Миколайович вже не прийде до мене на ефіри. Тепер це буде виглядати смішно", - підкреслила вона.

Каже, вона до восьми з половиною місяців вагітності ще працювала в ефірі. А останній ефір на радіо провела наприкінці грудня, тоді як Маша народилася 22-го січня.

"Хоча, звичайно, вже важко було справлятися з дикцією і подихом - живіт підпирав діафрагму. Тільки цей єдиний фактор перешкодив мені вести ефіри аж до самих пологів", - пояснила Ващенко.

Та, попри таке бажання працювати, Оксана наголошує, що на перше місце все-таки ставить дитину, а роботу - на друге.

Більше Ващенко Симоненка до себе на ефіри не пустить

А от де Симоненко з його коханкою будуть жити - поки що не до кінця відомо .

"Ми ще не обговорювали цього питання. Петро Миколайович залишає квартиру колишній дружині - як нормальний адекватний чоловік він же не буде виставляти її на вулицю або відправляти назад у Донецьк", - каже Ващенко.

Та й, як додає Оксана, у неї квартира невелика, але жити є де. А далі щось вигадають.

Фото надані джерелами ТаблоIDа, фото "Сегодня", newsukraine.com.ua та "Світського життя"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів