Коханка Симоненка розповіла про їхнє шалене кохання і несамовиті пестощі. ВІДЕО

3 лютого 2009, 15:26
Після того, як дружина першого обличчя Компартії України Петра Симоненка і він сам дали свої інтерв‘ю ЗМІ, заговорила і третя сторона у захоплюючій історії під кодовою назвою "Шлюб і розлучення комуніста".

Радіо-журналістка Оксана Ващенко зізналася, що вже кілька років має інтимні стосунки з Петром Миколайовичем і розповіла історію їхнього шаленого українського кохання і несамовитих пестощів.

Як стало відомо, Оксана Ващенко народилася у Прилуках 8-го червня 1978-го року, але майже все життя провела у Києві. З 1992-го по 1994-ий вона навчалася в Українському гуманітарному ліцеї при університеті Шевченка. А у 1995-му вступила до Інституту журналістики, який закінчила у 2000-му. Нібито з червоним дипломом.

"Вона була повненькою, високою і життєрадісною панянкою...А ще вона захоплювалася бойовим мистецтвом айкідо. Та так активно, що іноді ховала руки у кишені, щоб ніхто не помітив синців та забитих місць", - розповіла одна з одногрупниць Оксани.

З 1998-го року ще студенткою другого курсу Ващенко пішла на радіо. Працювала послідовно кореспондентом, кореспондентом президентського пулу при Леоніді Кучмі, парламентським кореспондентом.


А з 2003-го вела прямі ефіри. З 2005-го паралельно почала працювати на ТРК "Радіо Ера", а з 14 жовтня 2008 року стала керівником проекту Голос.UA.

ВІДЕО УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ВИПУСКУ КОХАНКИ СИМОНЕНКА ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Як вже повідомляв ТаблоID, у 1999-му році Ващенко була заміжня. Проте її шлюб тривав не довго:

"Так, це було на 4-му курсі. Знаєте, студентське захоплення. Наш шлюб протримався близько року і розпався. Називати першого чоловіка не хочу, щоб не створювати проблеми ще і йому".

Водночас Оксана Ващенко дала свою версію історії "Роман з комуністом". "Якщо йти у неї (дружини Симоненка, Світлани) на повідку, то приворожила я його ще 6 років тому", - сказала Оксана у довгоочікуваному інтерв‘ю

"Петро Миколайович був ще у 2003-му році одним з перших гостей нової дискусійної передачі "Депутатський тиждень". Для мене це був один з моїх перших прямих ефірів, я жахливо хвилювалася - досвіду було мало", - почала свою оповідь Ващенко.

"Він побачив, як хвилюється молода 25-річна журналістка, намагався допомогти. Він вів суперечки з колегами-політиками у своїй звичній манері, жорстко і категорично, але стосовно мене був стриманий. Тоді у нас виникла взаємна симпатія", - зізналася вона.

Оксана Ващенко: Якщо йти у неї (дружини Симоненка, Світлани) на повідку, то приворожила я його ще 6 років тому"

Потім, як розповіла Оксана, "доля сама розпорядилася": у 2004-му на Нацрадіо її закріпили за кандидатом у президенти Симоненком: "Все відбулося випадково. Нас зібрали на роботі й оголосили, хто з яким кандидатом буде їздити по Україні. Щойно я довідалася, що це Петро Симоненко, одразу ж потелефонувала йому. Мовляв, бачите, як життя складається".

Всю виборчу кампанію жінка пропрацювала з ним - "їздила по країні, передавала новини в ефір".

"Тоді я почала відкривати його як людину. Наполегливий, категоричний, твердий, у побуті він виявився зовсім іншим. Видно було, як він поводиться по відношенню до звичайних людей. Ми усі їздили в одній машині - його помічники, охорона, яку закріплюють за кандидатами, усі їли за одним столом. Для мене це було дуже важливо", - каже вона.

"Під час цих поїздок я зрозуміла, що бути з ним поруч - одне задоволення. Він дуже скромний і чуйний. Сам ніколи не сідає обідати: кличе до столу й охоронців, і водія", - уточнила вона і додала, що Симоненко пропонував стати його прес-секретарем, але вона тоді відмовилася.

"У 2004-му році у нас були просто дружні стосунки. Для Петра Миколайовича завжди був важливий імідж вірного сім'янина, але зараз він пішов на те, щоб його стосунки зі Світланою та наші були оформлені законними шляхом", - пояснила Ващенко.

"Він придивлявся, ходив за мною. І робив це дуже красиво. Він дарував квіти, іноді букети по 50 штук троянд. Що важливо - він купував їх сам, а не посилав водія. Мені такі букети раніше ніхто не дарував", - похизувалася нове кохання Симоненка.

Для Симоненка "завжди був важливий імідж вірного сім'янина", але букети по 50 штук троянд коханці він дарував

"А разом ми з 2006-го року. У 2006-му він нарешті зважився і сказав, що кохає мене. До цього часу я вже не сумнівалася, що теж кохаю його... Коли я зрозуміла, що кохаю цю людину і хочу жити з ним, то усвідомлювала те, що так просто це не скінчиться", - поділилася жінка.

"Ми не ховалися, і коли пишуть, що нас бачили разом у ресторані або на концерті "Вечірнього кварталу" - це все правда. Наприклад, перед будинком ЦК компартії на Подолі є суші-бар - ми там бували кілька разів".... А коли я була вагітна, то часто гуляли разом по Андріївському узвозу, купували там картини. Про наші стосунки здогадувалися його близькі товариші по партії", - зізналася Оксана.

Що ж до звинувачень дружини Петра Симоненка у шлюборозлучних махінаціях, то Ващенко запевнила, що вони діяли законним шляхом.

"Петя півроку просив її розлучитися тихо і спокійно, щоб не мучити ні себе, ні дітей. Але вона відмовилася. А документи з донецького суду прийшли тому, що розписувалися вони саме у цьому місті. Тож ніяких підступів тут немає... Так, ми з самого початку хотіли, щоб все було законно", - пояснила вона.

За словами Ващенко, коли Світлана Симоненко дізналася, що відбувається, вона теж "відправилася туди і зробила все, щоб розлучення не було". Тому Симоненку довелося розлучатися у Києві. Причому, за словами Оксани, у суди він ходив сам, без адвоката. А у четвер 29-го січня Дніпровський суд прийняв рішення про розлучення.

"Петя півроку просив її (Світлану Симоненко) розлучитися тихо і спокійно"

Що ж до сімейства Симоненка, то Оксана знайома ще не з усіма, або принаймні не з усіма розмовляла.

"Ні, ми з ними (синами комуніста) не спілкувалися, скажімо так, у моєму новому статусі. Зі старшим сином Андрієм Петро Миколайович мене знайомив, нас представляли одне одному. Молодший Костянтин працює в одній з київських лікарень, він хірург", - пояснила вона.

"Я сподіваюся, що Петро Миколайович познайомить мене з його рідною сестрою, яка живе в Донецьку. І, звичайно, з батьком", - висловила сподівання нова жінка лідера Компартії.

Цікаво, що зі своїми батьками Ващенко Петра Миколайовича познайомила вже давно. "Так, причому одразу, щойно почали зустрічатися. Ще кілька років тому. І хоча вони однолітки, питання віку не піднімалося. Батьки не запитують, що у нас буде далі, для них просто важливо, щоб я була щаслива".

За словами Оксани Ващенко, навіть її дідусь та бабуся схвалили її вибір.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні" та "Сегодня"

Відео ТаблоID

Скріншоти "ТСН", фото джерел ТаблоID та "Газети по-українськи"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів