Дружина Симоненка бреше і сама пустила його до коханки?

3 лютого 2009, 17:47
Учасниця нашумілого "комуністичного скандалу", коханка лідера Компартії Оксана Ващенко зізналася, що дитину вони з комуністом запланували, що з дружиною свого коханого вона ніколи не спілкувалася, а його шлюб назвала "давно розваленим"...

Так, на питання, чи спілкувалася вона коли-небудь з дружиною Симоненка, Ващенко відповіла:

"Ніколи... Ми жодного разу не бачилися і не зідзвонювалися з нею. При цьому вона чула мій голос по радіо, бачила на телебаченні і постійно гризла Петра Миколайовича. Мовляв, от вона, твоя дорогоцінна, так?". Таким чином, Оксана спростовує слова Світлани Симоненко про те, що обидві жінки принаймні раз розмовляли по телефону.

"Але дружина чудово знала про наші стосунки, знала з 2006-го року... Що тут скажеш. Вона ніде ніколи не працювала, жила як за кам'яною стіною, закривала очі на його роман. Навіть погодилася на те, щоб він переїхав до мене. Єдине, чого вона домагалася, - залишитися офіційною дружиною лідера комуністів!" - видає далі Ващенко.

"Наскільки мені відомо, він давно їй сказав, що вони не будуть жити разом. Знали всі близькі люди з оточення Петра Миколайовича. Для них я не нова людина. Уся фракція КПУ була у мене на ефірах", - викриває Ващенко обізнаність партії.


За словами коханки Симоненка, його дружина Світлана (на фото) про стосунки чоловіка на стороні знала з 2006-го

За словами коханки лідера КПУ, про стосунки із іншою жінкою знають і сини Петра Симоненка. Вони нібито навіть намагалися поговорити з матір'ю і пояснити, що такі речі вирішуються у родинному колі. Але Світлана Володимирівна, як каже Ващенко, вирішила інакше - подзвонила на ТСН і попросила: "Поверніть мені чоловіка".

"Я знала, що він одружений, що у нього двоє дорослих дітей і онуки. Але свої переживання Петро Миколайович завжди тримав за сімома замками. Хоча здогадатися, що у нього вдома трапляються скандали, було нескладно", - запевняє журналістка.

"Скажіть, ви бачили коли-небудь Петра Миколайовича з дружиною? Він жив тільки роботою. Він по суботах і неділях сидів на роботі, читав газети, писав статті, доповіді, аби не знаходитися вдома", - почала натякати на розлади у сім‘ї Симоненка його коханка.

Водночас Ващенко, ніби набиваючи собі ціну, додала: "Я працюю на трьох роботах, я забезпечена. А Світлана 35 років не працювала, випала з обойми..."

Тим не менше, робити пропозицію руки і серця своїй забезпеченій коханці комуніст не поспішає.

"Ну, я вам скажу чесно, Петро Миколайович поки мені пропозиції не робив. Я сподіваюся, що зробить", - ділиться надіями на світле майбутнє журналістка і мати нещодавно народженої дочки Петра Симоненка. До речі, зараз маля важить 3800 грамів, добре їсть і майже не плаче.

Правда, "забезпечену" 31-річну коханку, мати своєї доньки Симоненко поки заміж кликати не поспішає...

"...Наша дитина була запланована. У Петра Миколайовича вже є два сини, і він дуже хотів дочку", - робить голосну заяву нова господиня серця КПУ-шника.

"Наша дівчинка народилася 22-го січня. Ми назвали її Марією, на честь покійної матері Петра Миколайовича. Вона зіграла величезну роль у його житті, сестра Петра Миколайовича одну зі своїх племінниць теж назвала на її честь, так само вчинили деякі його родичі", - занурює білявка громадськість у нетрі сімейних таємниць Симоненків.

Між іншим, Ващенко та її коханий комуніст вже запланували похрестити дочку: "Звичайно. До речі, обидва сини Петра Миколайовича - хрещені. Хто буде хрещеними батьками, ми ще обговорюємо. Водохрещення пройде у камерній обстановці, без галасу, в одному з православних храмів Києва".

"...Щойно Петя випишеться з лікарні, ми зареєструємо нашу дочку на його прізвище", - підкреслила радіо-журналістка. Нагадаємо, напередодні Симоненко ліг у Феофанію - підлікуватися.

Оксана Ващенко, запевняє, що вони з Симоненком його позашлюбну дочку Марію запланували

Цікаво, що далі Оксана навіть порівняла себе та Петра Симоненка з кінозірками - коли справа торкнулася питання віку.

"Є, звичайно, такий момент, як різниця у віці. Але це не так важливо. І хай Петро Миколайович не проживе зі мною багато років, але нехай це буде щаслива частина його життя. Не можна просидіти її тихо у кутку тільки тому, що хтось хоче зберегти собі штамп у паспорті. Зрештою, у Софі Лорен і Карло Понті теж була велика різниця у віці, але вони жили прекрасно", - аргументує свої різновікові стосунки з комуністом Ващенко.

Окрім того, радіо-блондинка заспокоїла громадськість заперечивши слова дружини Симоненка про його непридатність для бурхливих сексуальних ігрищ із 30-річними:

"Вона просто не знає, про що говорить. Як же непридатний, якщо у нього дитина... Він придатний, але залежить з ким...".

Що ж до своїх білого "Lexus" та крутої сумочка "Louis Vuitton", Ващенко заявила, що придбала все це добро за кровно зароблені гроші.

Симоненко, за словами коханки, у ліжку ще придатний!

"Білий "Lexus RX400H" у мене вже три роки, і у нього вже ушкоджений кермовий стовпчик. Ця машина моя, точніше - моєї родини, на ній їжджу не лише я, але й брат. У мене є батько-бізнесмен, мій брат теж займається серйозним бізнесом. Тож гроші у нашої родини є", - запевнила вона.

"До речі, це моя третя машина. Я вчилася їздити на "Seat Ibiza", а потім у мене була "Mazda 3", - уточнила Оксана.

"Сумочку "Louis Vuitton" - мені дуже хотілося мати таку - я купила за свої гроші в Італії, куди їздила з подругами. Там вона коштувала дешевше", - вела далі коханка головного комуніста.

За словами радіо-журналістки, вона сама заробляє собі на життя. Каже. Що з 2004-го працювала у всіх виборчих кампаніях, тож могла собі дозволити такий жіночий каприз, як сумочка. А жодних інших "особливих" речей у неї, запевняє, немає.

До того ж, за словами пишнотілої білявки, агентство Голос.UA, яке вона нібито відкрила разом із братом - непартійне. Каже, до кризи вони займалися розміщенням реклами у ЗМІ, в основному на радіо.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні" та "Сегодня"

Фото джерела ТаблоID, "УНІАН" та скріншот "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів