Новий хіт від Черновецького: "Одного тебя всегда я ждал". АУДІО

13 лютого 2009, 13:13

У п'ятницю, 13-го мер усіх бабусь Леонід Черновецький влаштував у себе перед cтінами чергове шоу. Цього разу на Хрещатику зібралися "улюблені бабусі" Черновецького і сміттєвози з евакуаторами.

У програмі шоу - виступи самого Черновецького, його заступниці Ірени Кільчицької, Євгена Червоненка, а на десерт - дружини Аліни Айвазової.

Остання настільки розпалилася, що кричала у мікрофон щосили:

"Я вас люблю любов'ю божою! Ми любимо одне одного, ми любимо наш уряд! Ми любимо нашого президента! Я благословляю всіх!"

"Ми всі - діти Божі, і тільки від нас залежить порятунок нашої рідної, коханої України! Ура! Ура! Ура! Ура! Ура!", - не вгамовувалася Айвазова.


Король шансону Черновецький

Але далі розпочалося найцікавіше.

"А тепер я хочу виступити як дружина Черновецького Леоніда Михайловича. Мого Льонєчку я знаю з 17 років. Я ціную в ньому такі якості: чесність, правильність, вірність, відданість, працьовитість, любов до людей", - випалила дружина Черновецького, ніби цитуючи підручник про основи сімейного життя.

"Я хочу вам сказати, що в серці Льоні - вся Україна! Всі люди, які живуть в Україні! І він тільки трудиться, щоб врятувати Україну! Він робить усе, щоб врятувати людей, щоб не було голодних на вулицях, щоб наша країна процвітала, як процвітає Швейцарія. Я буду допомагати в усьому!", - продовжила Айвазова свою проповідь.

Ну і наостанок дружина Черновецького не забула спитати у бабусь, як вони люблять її чоловіка.

"Він любить вас! Я як дружина про це заявляю. І тепер я хочу почути, а ви любите Черновецкого? Щось я не розумію, мені здається, дуже слабко. Ви любите Черновецкого? Ви любите Черновецкого?", - не вгамовувалася вона.

Сам же Черновецький вибігав до своїх "улюблених бабусь" двічі, при чому кожного разу тішив новим хітом. Новоспечена зірка українського шоу-бізнесу наживо заспівав аж дві пісні - вже знайому "Любимая моя" и нову "Пара гнедых". Останню можна послухати тут.

"Хто хороший мер? Я! Так" Так! Так! Обожнюю вас! Пока", - сказав Черновецький і зник зі сцени.

Але щоб бабусям було не так сумно без Льоні, їм одразу ж увімкнули його голос. І тут з репродукторів залунала пісня Софії Ротару "Белый танец" у виконанні Черновецького.

Кульмінацією пісні став приспів, у якому в оригіналі Ротару співає про те, як вона чекала на коханого. А от на кого чекає Льоня зрозуміти важко, адже його приспів звучить буквально так:

Просто я всегда тебя я ждал

Одного тебя всегда я ждал

А теперь я пришел, я пришел

Цікаво, що скаже Софія Михайлівна на таку інтерпретацію її пісні київським мером.

Пісню Черновецького можна почути на ТаблоIDі. Як то кажуть, слухайте і плачте.


І ще одна пісенька Черновецького у вже звичному для нього стилі шансон.

Фото Дмитра Амідова


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів