Коханку Симоненка гальмував її колишній чоловік

12 березня 2009, 11:37

Коханка лідера Компартії Петра Симоненка вже півтора місяці як зірка жовтих хронік. За цей час радіо-журналістка Оксана Ващенко народила комуністу доньку і дала купу інтерв‘ю.

Цього разу білявка, якій Світлана Симоненко пригрозила зняти скальп, розповіла про свій перший шлюб, і чим відрізняється головний комуніст від її екса.

"Мій перший шлюб був "студентським". Обранець навчався у медінституті, не вистачало грошей, щоб платити за навчання", - почала свою розповідь журналу "Публичные люди" Ващенко.

"Одного разу він сказав мені: "Є можливість виїхати у Великобританію на збір врожаю, заробити грошей на навчання". Я вже тоді працювала на радіо, міцно стояла на ногах і з розумінням поставилася до його ідеї стати матеріально незалежним від батьків. Все-таки чоловік, бажання його зрозуміле", - вела далі коханка комуніста.


Коханка Симоненка розповіла про свій "студентський" шлюб

В результаті чоловік Оксани виїхав на три місяці, потім вирішив залишитися ще на три, потім ще...

"Кликав мене, але у мене була улюблена робота. Тож приєднатися до збору врожаю я не могла. У підсумку ми прийняли рішення розстатися.... Я його зрозуміла. Зрештою, кожен сам робить свій вибір", - підсумувала радіо-журналістка.

І при тому, що Оксана, за її словами, свого "британського чоловіка-медика" кохала, їй боліло, що той нічого їй не пояснив.

"Я б все зрозуміла: вирішив змінити країну проживання, покохав іншу людину, знайшов цікаву роботу - що завгодно. Але пояснень не було", - каже вона.

Як і писав ТаблоID, чоловік Ващенко поїхав від неї на кілька місяців і так і не повернувся

Та й ,власне, жіночка і не впевнена, чи взагалі шкодувала про те, що розійшлася зі своїм першим. А надто, що він був її, як виявляється, гальмуючим фактором.

"Мені завжди хотілося, щоб поруч був справжній чоловік, опора. Навіть мій брат якось потім сказав: "Якби ви залишилися разом, ти б ніколи не змогла зробити кар'єру". І я розумію, про що він: знаєте, є люди, які не вперед ведуть, а гальмують. При цьому вони можуть бути цілком хорошими людьми", - прокоментувала Оксана.

Натомість вона запевнила, що нинішній її комуністичний обранець - ну абсолютно інший!

"Я йому не раз казала, що його імідж "заштампований". Насправді він на диво порядна, розумна, весела людина - справжній мужик, на якого можна покластися в усьому. З ним не страшно й у вогонь, і у воду", - каже Ващенко, яка своєму "мужику" 22-го січня народила доньку.

Не такий, як інші, Симоненко

На переконання радіо-журналістки, у поколінні тридцятирічних чоловіків таких, як Симоненко, просто немає.

"Вони - циніки. Можливо, тому мій досвід особистого життя після першого шлюбу був настільки невеликим. Я компенсувала особисте життя роботою", - констатувала вона.

"Знаєте, що найстрашніше? Це - самотність. Особливо, коли ця самотність зі штампом у паспорті", - додала, між іншим, Ващенко.

Свій же з Петром Симоненком любовний роман журналістка секс-скандалом визнавати не хоче.

"Двоє зустрілися, покохали одне одного, у них народилася дитина - який же це секс-скандал? Природний хід життя. Проблема лише в тому, що ми обоє - публічні люди. У Петра Миколайовича була сім‘я, у нього двоє дорослих синів. Тому хотілося розрулити якось тихо, щоб не робити нікому боляче..," - переконувала Ващенко.

Ващенко і Симоненко це вам не секс-скандал!

Але тихо, за її словами, на жаль, не вийшло.

"Я б ніколи не стала наліво-направо роздавати інтерв'ю, якби у пресі не пролунало багато неправди", - виправдовувала кількість себе у ЗМІ за останні півтора місяці Оксана.

А поки що вона сидить вдома. Виходити на роботу не поспішає - місяці за три. Поки планує готуватися вдома і виїжджати тільки на ефіри. А ще сподівається, що допоможе мама.

Нагадаємо, 30-го січня стало відомо, що лідер КПУ Петро Симоненко розлучається зі своєю дружиною Світланою. А наступного дня вже можна було дізнатися, як виглядає та сама розлучниця - Оксана Ващенко, з якою Симоненко ходив на концерти "Вечірнього кварталу".

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), фото джерел ТаблоID, фото з особистого архіву Ващенко, "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів