"Коханець Подкопаєвої", Вірчіс не став Космосом, то буде бандитом

7 травня 2009, 13:27

Чемпіон Європи з боксу Володимир Вірчіс заледве не дотягує до альбатроса: у птаха розмах крил сягає 360 сантиметрів, тоді як у боксера поки що 204.

Тусовщик вагою 111 кілограмів значиться у друзях сумнозвісного подружжя Подкопаєва-Нагорний, співачки Марти та плавчині Яни Клочкової.

А ще Володя займається вирощуванням цибулі, лінується ходити на тренування і збирається знятися у кіно.

"Якби я відповідальніше ставився до себе, до тренувань, то, може, і став би чемпіоном світу. Я взагалі ніколи не думав, що боксом можна заробляти на життя, тим більше що мої перші гонорари були по 200-400 доларів. Скоріше, я розраховував обзавестися у спорті корисними знайомствами", - зізнається в інтерв‘ю журналу "Публичные люди" 197-сантиметровий Вірчіс.


Боксер Вірчіс - симпатичний "разгільдяй"

"Я ж до боксу завжди ставився як до хобі. Розумів, що не буду ним займатися все життя. Заробив нормальну суму грошей - і вистачить... В принципі, я й пішов у нього (у бокс) тільки тому, що я досить ледача людина і з дитинства розумів: робота від дзвінка до дзвінка не для мене", - відверто заявляє боксер.

А з тренуваннями у Вірчіса просто біда - то часу на них немає, то бажання.

"У Києві у мене на тренування вічно бракує часу, хоча щоразу чесно беру спортивну сумку з усім знаряддям, кидаю її у машину, і... вона там так і лежить. Коли бою нема, то й тренуватися не тягне. Хочеться провести максимум часу з сім‘єю, друзями, вирішити якісь побутові або бізнесові питання", - ділиться він.

Бокс для друга Подкопаєвої - як хобі

"Мене взагалі часто обвинувачували в тому, що я халатно ставлюся до тренувань, починаю готуватися до бою за три-чотири тижні до нього. І ці обвинувачення справедливі", - виносить собі вердикт надважковаговик.

При цьому, як каже інтерконтинентальний чемпіон за версією IBC, сьогодні завдяки боксу він має навіть більше, ніж міг мріяти:

"У мене нормальна квартира, власний бізнес, я ні від кого не залежу. До речі, мені не раз пропонували спонсорство, але я відмовлявся: волію бути вільним, не зв'язаним якимись контрактами і зобов'язаннями".

Завдяки боксу у Вірчіса є "нормальна квартира, власний бізнес" і зв'язки

"Усе, що в мене є сьогодні, я заробив у боксі. Якусь частину вклав у бізнес, в аграрний сектор. Три роки все йшло добре, а зараз через кризу справи йдуть не дуже. Якщо ще торік клієнти просто приїжджали на поле і забирали цибулю, то тепер переживаю, як би вона не пропала. Врожай великий, покупців мало..," - бідкається боксер-аграрій.

А от рекламувати свою продукцію власним обличчям Вірчіс поки не наважується. "Моє обличчя не настільки популярне, щоб щось рекламувати", - з посмішкою каже він.

Тим не менше, на тусовках Володимир - персона помітна, хоч і не галаслива.

Надважковаговик вирощує цибулю і вважає своє обличчя не рекламним

"Так не так вже й часто я кудись ходжу - не великий любитель гучних компаній, ходінь по клубах. Але розумію, що ці заходи важливі для нових знайомств. Коли друзі запрошують, теж не можу відмовитися", - пояснює боксер свої виходи у світ.

"Але мети стати світським левом, як мене недавно назвали в одному виданні, я ніколи не ставив. Так само як і не ставлю мети бути замішаним у якихось скандалах", - підкреслює Вірчіс.

"Нещодавно мені телефонують з одного видання, кажуть: "А ти знаєш, хто коханець Лілії Подкопаєвої?" Відповідаю: "Ні, не знаю". Мені: "Чого ти морозишся?! Це ж ти! Давай напишемо про це?" Я: "Не треба нічого писати, це неправда". Навіщо було мене про це питати, якщо однаково потім написали?!" - дивується друг недорозлученої гімнастки Лілії Подкопаєвої.

Вірчіс сам не знав, що з нього зробили коханця Подкопаєвої

А на зауваження про те, що подейкують, ніби Володя заручився зі співачкою Мартою, Вірчіс, сміючись, відповів: "Якщо ходять такі чутки, виходить, я непоганий актор". Нагадаємо, чутки з‘явилися після того, як боксер знявся у кліпі Марти.

"Так, запросили зніматися у кліпах, погодився - мені цікаво було. Тим більше що жодної гри від мене не вимагалося - просто сиди і дивися в камеру", - пояснює він.

"Нещодавно сценарій фільму надіслали, пропонують роль кримінального авторитета. Спробую, раптом сподобається", - повідомляє, посміхаючись, майбутній "Вірчіс-бандит".

А за кліп з Мартою Володі приписали роман зі співачкою, яка любить роздягатися
Наступний крок Вірчіса - стати кримінальним авторитетом. Поки що кіношним :)

Також боксер розповів, як без його відома, з нього хотіли зробити "Космоса":

"Все відбулося так: ми з другом виїхали на Камчатку, а там мій мобільний телефон не ловив сигнал. Приїжджаю назад і бачу, що у мене купа пропущених дзвінків. Здивувався. Виявилося, що поки мене не було, Василь Горбаль запропонував мою кандидатуру на посаду мера Києва. Але далі заяв у пресі справа не пішла".

А ще Вірчіс чесно визнає - "часті удари по голові інтелекту не додають". Але, як впевнений боксер, все інше залежить від того, що людині потрібно і наскільки реально вона оцінює своє майбутнє.

"Я завжди казав, що у боксі головне вчасно піти", - підсумовує він.

Фото журналу "Публичные люди", "Starlife" та фото Дмитра Амідова (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів