Тігіпко випив у лазні й розповів, чому розлучився з дружиною

17 листопада 2009, 16:35

Один з кандидатів у президенти, банкір Сергій Тігіпко вирішив завоювати жіночі серця. Так, в інтерв‘ю жіночому глянцю 49-річний екс-голова Нацбанку розповів, як пив у лазні, як пережив кризу 40 років та чому розлучився з першою дружиною Наталею.

"Вчора знайшов час і пішов у лазню. Вночі, правда, але все ж", - зізнався Тігіпко "Женскому журналу".

Сергій Леонідович, виявляється, банкір - компанійський. Адже, за його словами ,випити може ледь не будь з ким:

"Та майже з ким завгодно. Вчора от у лазні випили по склянці вина з парильником та з моїм керівником штабу".

Причому того, що під хмелем ноги заплетуться чи язик розв‘яжеться бізнесмен не боїться.

"Зі мною такого не буває. У мене голова ніколи не п‘яніє. А ноги лише кілька разів у житті підкошувалися, а я невпевнено почувався. Але це було давно", - запевняє він.

Тігіпко вміє пити не п'яніючи

Та й на 183 сантиметри зросту при 87 кілограмах м‘язів у сексі-"танкіста" вистачає. Адже він досі фанатично "сидить" на спорті.

"В обідній час знаходжу хвилин 45, щоб позайматися", - пояснює Тігіпко.

До слова, п‘ять років тому в інтерв‘ю тому ж "Женскому журналу" Сергій казав, що йде у спортзал "коли у сварці зі самим собою". Тоді у спортзалі він карав себе посиленими тренуваннями.

"Нічого не змінилося. Хіба що навантажую себе у спортзалі все більше. П‘ять-шість разів на тиждень займаюся. Можливо, змінилася причина, з якої я це роблю, - якщо раніше карав себе, то сьогодні тренування допомагають набути максимальну впевненість...", - каже він.

Власне, для чоловіків, як впевнений Тігіпко, володіти своїм тілом і керувати ним - особливе задоволення: "Якщо тіло змогло, і змогло класно - для чоловіка це перемога, ви ж розумієте. Ну, ми конкретніші та примітивніше влаштовані, ніж жінки"...

Окрім того, за його словами, все це пов‘язане із поширеною серед чоловіків кризою 40 років.

"Приблизно після 40, іноді трохи пізніше, у чоловіків з‘являється гігантський комплекс: вони раптом усвідомлюють, що смертні. І це на мужиків дуже сильно тисне... Я знаю, сам проходив цю кризу", - зізнається банкір.

Бізнесмен знає про кризу середнього віку

А виходять з такої кризи, за його словами, по-різному: "На мотоциклі не гасав, горілку не пив. Спортом займався, наче навіжений, ніби збираючи себе по шматочках, тому що ж відчуваєш із жахом, що тіло може зрадити", - згадує він.

Далі було цікавіше. Тому що Сергій Тігіпко нарешті прояснив причини того, що кілька років тому пішов з сім‘ї.

"І розлучення сталося, і нова сім‘я з‘явилася", - визнає він.

"Не тому, що перша дружина була погана, а життя не вдалося. Ні, все у нас було добре. Але це відчуття після сорока - як, вже все?! Ось це і є моє життя? Більше нічого не буде? - штовхає чоловіків на руйнування того, що є, і створення нового. Такий самообман - ти хочеш прожити ще одне, друге життя", - намагається пояснити свою логіку кандидат.

"І я можу вже чесно сказати, що такі очікування справджуються. У мене принаймні. Ти отримуєш друге життя: поруч інша жінка, ти переживаєш нові емоції, врешті-решт, народжуються діти - іти знову отримуєш свіжі відчуття".

Тігіпко розпочав нове життя з новою дружиною

Нагадаємо, нині Тігіпко одружений із білявкою Вікторією Лопатецькою. Вона, за словами Сергія, володіє вмінням робити, окрім своєї роботи, ще сотню дрібних домашніх справ.

"Все-таки троє дітей - це турботи, а я тут поганий помічник, приходжу пізно увечері. Правда, навчився відключатися вдома від роботи. Це все завдяки досвіду, що з‘явився з віком", - кається він.

"Я нещодавно дивився один італійський фільм, там жінка сказала, що з розлученими чоловіками небезпечно мати справу: вони вже знають, як все може бути і готові до всього. Справді, переживши розлучення, ти розумієш, наскільки це хворобливо, і позбуваєшся страху невідомості з‘являється досвід: навіть якщо це раптом станеться знову, ти готовий до болю", - інтригує Тігіпко.

Між іншим, окрім фільмів, Сергій Леонідович встигає інколи й книжки погортати - скажімо, у літаку.

Кандидат у президенти позбувся страху невідомості

А з часів своєї кризи Тігіпко, за його словами, став битим, досвідченим, в ньому з‘явилася якась спокійна сила. А ще певний цинізм. Зокрема це проявляється і у ставленні до друзів. Як каже банкір, стаєш менше слинявим, менш довірливим, менш нервовим, потребуєш менше спілкування, але воно стає якіснішим:

"Мені достатньо зустрітися з моїм другом раз на три-чотири місяці, але я відчуваю його ставлення, а він - моє. Ми починаємо обговорювати з ним справи, а потім все одно переходимо на особисте".

Як каже Тігіпко, чоловіки теж, як і жінки, потребують розмови по почуття та емоції.

За матеріалами "Женского журнала"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів