Діти Тігіпка рахують обличчя батька, а дружина Бродського його терпить

11 листопада 2009, 11:11

Якщо Янукович, Тимошенко і Литвин зі своїми половинками живуть вже не перший десяток років, кандидати в президенти Бродський та Тігіпко знайшли своїх білявок не так давно.

Скажімо, зі своєю першою дружиною Наталею банкір Сергій Тігіпко одружився на початку 80-х. Від цього шлюбу у них лишилася дочка Аня. А нещодавно Сергій Леонідович одружився вдруге, на київській бізнесвумен Вікторії Лопатецькій.

Тож нова сім‘я Тігіпка складається з нової жінки, 4-річної дочки Асі та двох синів: однорічного Леонтія та 7-річного Тіми.

"Коли рік тому у нас народився молодший син, Сергій був шалено щасливий і назвав його на честь діда Леонтієм. І зараз, коли Сергій приходить додому, першим ділом - до найголовнішого молодшого", - розповідає підприємниця "Сегодня".


У Тігіпка і Лопатецької на двох четверо дітей

Нагадаємо, трохи більше року ТаблоID опублікував перші фотографії ще вагітної Лопатецької з Тігіпком.

Нині, коли сексі-банкір висунувся у кандидати в президенти, його сімейство як може, так і допомагає.

"Так, допомагаємо чоловіку всією сім‘єю. А як інакше? Тіма з Асею підтягують математику, підраховуючи борди з татом по місту, а Леонтій старанно розмальовує його книжки і постійно щось дописує у його промові", - описує Лопатецька потуги своїх дітей.

"Я ж забезпечую усім оптимістичну налаштованість та присутність здорового почуття гумору", - скромно додає блондинка.

Діти Вікторії рахують борди з татом по місту, а вона ходить і заражає... оптимізмом

Як розповідає жінка, познайомилися вони з Тігіпком випадково - у друзів, хоча заочно були знайомі давно: "Власне, я про нього багато знала, а він про мене - не дуже".

"Кілька моїх бізнес-компаній обслуговувалися у банку Сергія. Коли він про це довідався, пожартував і сказав, що я зробила правильний вибір. Наша розмова була на звичні для ділових людей теми, як-то кажуть, нічого особистого. Але й цього виявилося досить. Дуже скоро ми зрозуміли, що хочемо бути разом", - згадує місіс Тігіпко.

Власне, за словами Вікторії, у них з чоловіком все ще триває цукерково-букетний період. "Ну, побачень на вершині Евересту, звісно, не влаштовуємо, просто холодно там, та й іти далеко", - жартує Лопатецька.

"Найважливіше, що наша романтика не приурочена до якихось дат. Це спонтанне бажання тішити одне одного. Наприклад, букет квітів, який тато сам вибирає для нас з дочкою. Або незапланована вилазка з дітьми в ліс, на риболовлю, пікнік..," - каже друга дружина банкіра.

У Тігіпків досі цукерково-букетний період

А коли раптом Тігіпко стане президентом, Лопатецька запевняє: "Якщо стану першою леді, то займатися буду насамперед підтримкою талановитих дітей і молоді. Серйозно займуся захистом прав жінок".

Вільному демократу Михайлу Бродському пощастило ще більше. Йому друга дружина Світлана дісталася зовсім молодою. Тепер, за словами політика, 29-річна Свєта допомагає йому стати президентом тим, що "мене терпить і любить".

А якщо Світлана стане першою леді, то, знову-таки за словами Бродського, буде займатися пропагандою профілактики хвороб.

"Лікарні ми будувати не збираємося. Це справа держави, а от розповідати українцям, як навчитися вчасно попереджати хвороби, Світлана буде. Приміром, перейняти досвід Італії, де у 40 років кожна жінка проходить безкоштовний тест на рак, а потім робить це кожні три роки", - роз‘яснює Михайло Юрійович.

Михайло закохався у Свєту, коли їй було 22, а він був одружений

Нагадаємо, Світлана - друга дружина Бродського. З першою, Ольгою політик розлучився 7 років тому.

"Зі Свєтою ми познайомилися, коли їй було 22 роки. Її того дня звільнили, не повірите, з мого підприємства. Так-так, саме так. Вона трудилася у "Венето" менеджером з продажів, і начальство її звільнило. Мовляв, вона постійно про щось думала", - згадує Бродський.

"Можете навіть не питати, нікому за це не влетіло, коли вона стала моєю дружиною. Тож, Свєта йшла і плакала, і цієї миті я підійшов і з нею заговорив. Взяв телефон. Вона знала, хто перед нею стоїть", - пояснює схудлий і вільний демократ.

"Потім місяць телефонував. Домагався зустрічі. Лише через місяць вона відбулася. Перше наше побачення пройшло у ресторані "Токіо" (біля зоопарку)", - зізнається гурман Бродський.

Бродський домагався Світлану телефонічно

Так, познайомилася парочка восени 2001-го року, а вже навесні вони почали жити разом.

"Ми з колишньою дружиною разом на той час фактично не жили - вона жила в одній кімнаті, а я - в іншій. Тоді ж і розлучився", - згадує політик.

"Молодший син Юра саме закінчив школу. Він і старший син Ростик зі мною після цього рік не розмовляли", - ділиться Михайло.

Проте, зрештою, за словами Бродського, з синами він помирився. Окрім того в епатажного політика і його другої жінки на той час вже з'явилася дочка. Сьогодні Ані вже 6 років.

Сімейтсво Бродськиїх любить Італію

Як пише газета, Світлана хоч і закінчила лише Київський технікум транспорту, за вищою освітою не женеться. "Вона її отримала вже поруч із мною", - жартує Бродський.

Нині разом зі своєю рідною сестрою Свєта володіє двома магазинами "Венето". Там кохана блондинка Бродського продає матраци, вироблені підприємствами свого чоловіка. А ще, як і благовірний, Світлана любить Італію та читати глянцеві журнали.

Фото прес-служби Тгіпка, з ЖЖ Михайла Бродського та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів